Türkiye'de neden forvet oyuncusu yok?

2008 yılında Semih Şentürk vardı oda yedekti. Bu yıl Cenk Tosun o da yedek. Semih gibi hava toplarında etkili değil Semih gibi beleşci yani koklayan bir futbolcu değil. Ne olacak bu yıl Avrupa şampiyonası bir forvet yetiştiremeyecek kadar aciz bir ülke miyiz. Siz ne düşünüyorsunuz bitmiş Burak mı oynar yedek Cenk mi oynar maçlarda.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Böyle gelmis boyle gidecek kafasi olabilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak yaşlı bir milli takımız. Turnuvada çok umudum yok. 0 ya da 1 puanı alıp ilk 3 maç sonunda yurda döneceğimizi tahmin ediyorum. Kendi ligimizin kalitesizliği,3 büyüklerin Avrupa Kupalarında aldığı başarısız sonuçların ister istemez milli takıma da yansıyacağını düşünüyorum. Yani mesele sadece forvet oyuncusuna sahip olamayışımız değil. Ha tabi şu da ayrı bir realite; genel olarak turnuvalara renk katan, güzel gaza gelen, iyi bir hava yakaladık mı da sonuna kadar götürebilen bir yapımız var. Umarım her şey iyi olur. En azından bir çeyrek final görürüz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Olmasi gerek

0|0
    0|0
  • 11 yabancı oynatma kuralı geldiğin de bu kulüpler Türk kulübü ama oyuncular hep yabancı Türk futbolu geriler dediğimde yok ya artık azimle oynar daha iyi olurlar dediler adamlara yabancı forvetten fırsat kalmıyor ki oynayıpta fırsatı değerlendirsin ayrıca yanılmıyorsam son 10 yıldır Burak'tan başka Türk gol kralı çıkmadı çıksa bile bir kişi daha vardır genellikle hücum bölgesinde yabancı oyunculara ağırlık gösteriyoruz bu durumda nasıl bir forvet yetistirmemiz bekleniyor

0|0
    0|0
  • Burak yılmaz ve cenk tosun gayette iyi forvet oyuncuları özellikle burak yılmaz 2 hazırlık maçı daha var onlardan sonra kendine gelecektir cenk tosunda avrupa standartlarında bir forvet bitiriciligi ve oyunun içinde sürekli var olması çok iyi tekniği de fena değil ama Galatasaraydan sinan gümüşün su anda durumu ne halde bilmiyorum çünkü Almanya ait yapı milli takımların da oynamış zamanında ama bu oyuncu milli takıma alınırsa çok büyük güç katar

0|0
    0|0
  • yetişmez

0|0
    0|0
  • ülkemizde herşeyin para ile yönlendiğini iyi biliyorlar.

0|0
    0|0
  • Körsün galiba sen cenk tosun gibi bir forvetimiz var

0|0
    0|0
    • Cenk Tosun ne yaptı milli maçlarda. Kaç asist kaç gol attı. Neye göre Cenk var diyorsun.

• İşte ben bunu dedim sen körsün galiba diye cvp verdin. Sorun neydi de bu cvpı verdin.

• @Fenerlicocococ

Bilmiyorum dedim ya sende cevabını bilmediğin soruları sorma

• Cenk oynar , Burak yedek olur

0|0
    0|0
    • Cenk oynasa neolucak ki gol mu atıcak.

• Bu sene 10dan fazla gol attı hemde yedekten gelerek

• Bende onu diyorum işte Semih de yedekten gelerek gol kralı olmusdu neden 4 buyuklerde ilk 11 de forver Türk değil onu sorguluyorsum.

• Semihte belesci kanka iyi olsa fenerde yedek olmazdi

0|0
    0|0
    • Beleşçi olarak Semih'i dedim zaten Cenk beleşci değil yani koklayan bir oyuncu değil.

Yükleniyor...