Arkadaşınızın eşini başkasıyla görseniz ne yaparsınız ?

Bir süredir kafamı kurcalayan bir konu. 2 çocuğu olan 6 yıllık evli bir çift komşum var, 2 de kız çocukları var. Bir kaç gün önce eve geç geldiğim saatlerde, apartman girişinde kadını başka bir adamla sarmaş dolaş gördüm. O kadar tutkuluydularki yanlarından geçip gittiğim halde beni farketmediler bile. Kadının kocası apartmana ilk taşındığımda eşyalarımı taşımamda yardım etti, benimle hep abi kardeş ilşkisi kurdu. Kendisini çok severim. Başkası olsa umursamam ama bu durumda ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım bilemiyorum. Sizce alıp karşıma konusam mı susup görmezden mi gelsem ?

Güncellemeler:
Fotoğraf olayına ben giremem ama bir dedektiflik şirketi var tanıdığım fotolarını çeksinler kargoyla adresine göndersinler istesem miki ?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• sen karışma...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hemde oturdukları binanın kapısında ?

0|0
    0|0
  • başkalarının hayatına müdahale etmekten vazgeçin ..

1|1
    0|1
  • Rahat olduğuna göre Senin düşündüğün birşey değil

0|0
    0|0
  • İspat edemeyeceğin şeye karışma, fotoğrafını çekip gösterirsen neyse.

0|0
    0|0
  • Karı koca arasına girilmez. Daha sonra sen kötü olursun.

0|1
    0|0
  • inanmadım. kadın salak mı ortalık yerde yapsın? hadi yaptı diyelim...bundan sana ne? kocası yapsa kadına diyecek miydin?

0|0
    0|0
  • iftira atmaya insanların hayatına mudahale etmeye ne kadar meraklısınız..tutkulularmıs hah.kadın aptaldı sevgilisine tutkuyla apt.kapısında sarılacak..

0|1
    0|2
    • sarılmıyordular detay vermedim aldatma durumu kesin.

• burda soru sormak suçmu anlamıyorum neyinize dokundu bu olay siz aynı şeyi yaşadığınızda ne yaptığınızı tahmin edebiliyorum sormak hataydı anlaşılan.

• ben olsam dayanamaz söylerdim ama bu durumda sonuçlarınada katlanmak zorunda kalırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence fırsatını bul ve kadına kısaca tatlı dille söyle , ama dikkat et tersleyebilir , bir arkadaş olarak uyarı yap, nazikçe

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum.. bir daha görürsen resimlerini çekip gösterebilirsin şuan konuşursan belki inkar edip seni yalancı çıkarabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...