Sorum Fenerbahçelilere Haydi Bakalım...

Şimdi en başından beri Aykut Kocaman'ı beğenmediniz ve genellikle hepiniz gitmesini istediniz. Ligde de büyük ihtimalle şampiyonluğu kaçırdınız ( Henüz %100 değil gerçi )

Peki oldu da Fenerbahçe UEFA kupasını alsa ( alamaz demeyin mesela aldı diye düşünün ) yine de Aykut Kocaman'ın istifa etmesini ister misiniz ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• En başından beri Aykut hocanın gitmesi taraftarı değilim ...

0|1
    0|1
  • bence gayet iyidi,göze batan tek yanı alexle anlaşamaması oldu.bir de bu takımda alex olsaydı düşünün artık:))

0|2
    5|2
  • Kupa icin takim tutmuyoruz ki oyle olsa uefa kupasi olan gs yi tutardik bence onemli olan oynamak elinden geleni yapmak aykut hocayi kisilik olarak sevsemde fenerbahceye cok yanlis yaptiriyor unutmayin ki durmus saat bile gunde iki kez dogruyu gosterir bir zahmet aykutta dogru bisiler yapsin arada sirada

0|1
    1|0
  • 1|1
    0|0
  • ruhiye uydum geldim soru 3 aylıkmış :)

0|1
    0|0
  • Ben Aykut Kocaman'ın gitmemesini isteyenlerdenim. Her takımda oluyor bu ya. Sayın spor ve flör sorularını özlediğim Süvariciğim :]

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Aykut Kocaman mutlaka kalmalı:)

1|2
    0|1
  • Ben herhalukarda onunla devam etmelerini istemiyorum o menejer olarak kalsın 3 kupayı alsaydıkta kararım değişmeyecekti Enerbahçe aykuta 3 gömlek büyük geliyor

0|2
    0|0
  • Evet..

bi' tabir vardırya ağzıyla kuş tutsa bu saatten sonra yaranamaz diye, aynen ondan.. Korkarım ki UEFA'yı alırsak Aykut ile uzun bi' süre daha gitmek zorunda kalacağız, sırf bu yüzden Kupayı almayı çok istesemde kendi kendime "acaba almasak daha mı hayırlı" diye sorasım gelmiyor değil..

0|1
    0|0
    • Belki adam ilerleyen yıllarda daha başarılı işler yapacak. UEFA'yı alması bunun bir göstergesi olamaz mı ?

• Dedimya bu saatten sonra ueafyı'da aldırsa, türkiye kupasınıda aldırsa, en azından benim için bitmiştir, o aykut kocaman.. Fenerin bi' çok maçına gittim ama o adam gitmeden bi' daha gitmem ! bu kadar büyük konuştum..

Bu sene fenerbahçe'nin oynadığı 1 maç bile tatmin etmedi taraftarı.. Lucescu ya da Daum falan gelsin, mümkünse..

• Dedin dedin yolladın aykutu :P

0|1
    0|0
  • bence aykut kocamanda futbolcularda uefa şampiyonluğa lig kupasından daha çok önem veriyorlar o yüzden aykut kocaman uefa şampiyonluğu yapıp bırakacak ben den söylemesi bak söylediydi dersiniz uefa şamopiyonluğu ya borumu lig şampiyonluğu olduğunda dünyada kaç kişi seni tanıyacak uefa şampiyonnluğu olduğunda herkez seni tanıyacak ve izliyecek

0|2
    1|2
  • Ben Beşiktaşlıyım ve tarafsız gözle bakıyorum, Fener bu sezon kupa alamasa bile, tarihinin en başarılı sezonlarından birini geçirmiş olacak.

0|2
    0|1
  • isterdim gitsin diye adam iyi fakat çok hatası oluyor

0|1
    0|0
  • Aykutun gitmesini istemiyorum ama sezon başından beri takımın oynadığı futboldan da zerre kadar zevk almıyorum.

0|1
    0|0
  • ne istediklerini onlarda bilmiyor bence.

1|2
    0|1
Yükleniyor...