Fenerbahçe taraftarı olarak hangisini daha çok istiyorsunuz?

Evet renktaşlar onun dışındaki bukalemunlar maydonoz olmazsa sevinirim en çok hangisinde başarı istiyorsunuz ya da olmasını isterdiniz ?

• Ziraat Türkiye Kupası
    0% (0)9% (1)7% (1)Oy Ver
  • Uefa Avrp Ligi Kupası
    25% (1)64% (7)53% (8)Oy Ver
  • Şampiyonluk(gitti sayılır)
    0% (0)9% (1)7% (1)Oy Ver
  • Aykut Kocaman falan komple gitsin
    75% (3)18% (2)33% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• B şıkkı elbette ligde şampiyonluk gitse de son maçta cinconu her zamanki gibi kadıköy'de her zaman ki gibi yenelim (ya yeniliyoruz ya berabere kalıyoruz evimizde onları kendi seyircilerinin önünde çok yenmemize rağmen bizi sahamızda yenme şerefine erişemiyorlar :) uefa'da da en azından finale kalalım tamamdır şampiyonluk olmasa da olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabikide B şıkkı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• uefa varken ziraatle lig şampiyonluğunu kim takar

0|0
    0|0
  • B şıkkı ile D şıkkı arasında kararsız kaldım

0|0
    0|0
  • Uefa kupasını alsın Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Aykut Kocaman falan komple gitsin

0|1
    0|1
  • B bence bb

0|0
    0|0
  • A dedim yanlışlıkla ama asıl isteğim B ve D'dir..

0|0
    0|0
  • Uefa Avrupa ligi en iyisi Fener için

0|0
    0|0
  • tabiki UEFA ŞAMPİYONLUĞU sorulur mu allah aşkına :)

0|0
    0|0
  • be aykutu ya bunu fenerbahçelilerin dışında işaretlemişlerdir kesin her zaman söyledim yine söyliyecem uefa şampiyonluğu daha önemli lig ya da türkiye kupasını aldığımızda dünya bizitanımıyacak ama uefa kupasını aldığımızda dünyada 10 milyar insantanıyacak uefa şampiyonluğu bin kat iyi dün yenilmemize o kadar üzülmedim allahtan uefa ligine ve türkiye kupasına devam ediyoruz ama ufa şampiyonluğu daha önemli

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı değilim ama bazınız buldukça bunuyor resmen. sizi Avrupada finalin eşiğine getiren bir teknik direktöre de sallıyorsunuz ya. diyecek bir şey bulamıyorum. bir maç kaybettiniz diye şu adama bu kadar haksızlık etmeyin ne olursunuz.

0|1
    0|1
    • Ben sadece Sordum genel olarak görüş ne seçim ne onu öğrenmek istedim

• biz bir maçlık değil sezon başından ber, karşıyız şahsen benim gözümde alexi gönderdiği an bitti bundan sonra şampiyonlar ligini kazansandırsa yinede değiştirmem fikrimi

• ama şu gerçek ki Alex gitmeseydi yarı final falan görmezdi Avrp liginde bu da bir gerçek

Yükleniyor...