Eğer ligden bir takım düşsün deseniz bu hangisi olurdu?

Ligden bir takım düşücek 4 büyüklerden hadi Bjkyi de katayım. Bu hangisi olmasını isterdiniz.

• Fenerbahçe.
    63% (33)49% (38)55% (71)Oy Ver
  • Gs.
    19% (10)19% (15)19% (25)Oy Ver
  • Bjk.
    2% (1)4% (3)3% (4)Oy Ver
  • Ts.
    16% (8)28% (22)23% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Asslında soru şıklarda gizli... Pele demişdi ki bir takım o ligin en sevilmeyeni ise en büyük odur. Nekadar çok sevilmiyorsa okadar büüyüktür o klüp demiş.

1|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap şıklarda gizli :)

0|0
    0|0
    • Asslında soru şıklarda gizli... Pele demişdi ki bir takım o ligin en sevilmeyeni ise en büyük odur. Nekadar çok sevilmiyorsa okadar büüyüktür o klüp demiş.

• O yıl ankaragücüne 6 dan asagi gol atmayani dovuyolardi biliyormusun? Bjkde 6-0 yenmisti ama sampiyon olan konusuluyor onlar olsa o konusulurdu bu boyle hemn hemen her sene

• Kalecisi Gsden para aldık dedi. Daha lig bitmeden Ts eski teknik direktörü bize Gs teşvik primi verdi dedi zamanında dedi bunlaro görmüyormusun ligtv ye bağlanı anlattı. Sadri

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben soruyu okumadan direk Fb dedim :( Gs olarak değiştiriyorum ben takım soruyon sandım :df. SD:F

0|0
    0|0
  • Gsli olarak tabiiki Fb diyorum :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Fener

0|0
    0|0
  • fenerbahçe yine büyüklüğünü göstermiş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Asslında soru şıklarda gizli... Pele demişdi ki bir takım o ligin en sevilmeyeni ise en büyük odur. Nekadar çok sevilmiyorsa okadar büüyüktür o klüp demiş.

Demişsinde bu ülkedede en sevilmiyen parti belli en büyük parti omu şimdi :D:D

1|0
    0|0
  • Belediye takımları düşsün

0|0
    0|0
  • Bizde pele ne diyor o ne derse öyle düşünelim diyorduk zaten tamam fb cik en büyük

1|0
    0|0
  • Fener düşsün seref.. sizlikleri yetti artık

1|0
    0|0
  • Aziz yıldıvımın Fenevbahçesi.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • pele dünyanın gelmiş geçmiş en iyisi değil. hatta 'neymar, messi ve ronaldo' dan iyi.' yorumundan sonra söyledikleri hiç de güvenilir değil..

0|0
    0|0
  • Trabzonspor

0|0
    0|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • Bu mantık Hitlerin mantığı ile aynı olmuş. Benim her yaptığım doğrudur demek ki doğru yoldayım herkes bana düşmansa derdi oda. Ama böyle düşünen sadece kendisiydi. Amerika Almanya ya saldırdığında o güvendiği adamların biri bile yanında durmadı çil yavrusu gibi kaçıştılar :D

0|0
    0|0
  • pelenin dediğinden ayrı bu konu konu şeref onur meselesi adi bir takım olan feneri görmek istemem !

1|0
    0|0
  • Fener düşsün panpa en itici

1|0
    0|0
  • panpa bu takımlar düşmez kümeye ama bjk diyeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...