Kapat

Eğer ligden bir takım düşsün deseniz bu hangisi olurdu?

Ligden bir takım düşücek 4 büyüklerden hadi Bjkyi de katayım. Bu hangisi olmasını isterdiniz.

• Fenerbahçe.
    A seç
  • Gs.
    B seç
  • Bjk.
    C seç
  • Ts.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Asslında soru şıklarda gizli... Pele demişdi ki bir takım o ligin en sevilmeyeni ise en büyük odur. Nekadar çok sevilmiyorsa okadar büüyüktür o klüp demiş.

1|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap şıklarda gizli :)

0|0
    0|0
    • Asslında soru şıklarda gizli... Pele demişdi ki bir takım o ligin en sevilmeyeni ise en büyük odur. Nekadar çok sevilmiyorsa okadar büüyüktür o klüp demiş.

• O yıl ankaragücüne 6 dan asagi gol atmayani dovuyolardi biliyormusun? Bjkde 6-0 yenmisti ama sampiyon olan konusuluyor onlar olsa o konusulurdu bu boyle hemn hemen her sene

• Kalecisi Gsden para aldık dedi. Daha lig bitmeden Ts eski teknik direktörü bize Gs teşvik primi verdi dedi zamanında dedi bunlaro görmüyormusun ligtv ye bağlanı anlattı. Sadri

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben soruyu okumadan direk Fb dedim :( Gs olarak değiştiriyorum ben takım soruyon sandım :df. SD:F

0|0
    0|0
  • Gsli olarak tabiiki Fb diyorum :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Fener

0|0
    0|0
  • fenerbahçe yine büyüklüğünü göstermiş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Asslında soru şıklarda gizli... Pele demişdi ki bir takım o ligin en sevilmeyeni ise en büyük odur. Nekadar çok sevilmiyorsa okadar büüyüktür o klüp demiş.

Demişsinde bu ülkedede en sevilmiyen parti belli en büyük parti omu şimdi :D:D

1|0
    0|0
  • Belediye takımları düşsün

0|0
    0|0
  • Bizde pele ne diyor o ne derse öyle düşünelim diyorduk zaten tamam fb cik en büyük

1|0
    0|0
  • Fener düşsün seref.. sizlikleri yetti artık

1|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Aziz yıldıvımın Fenevbahçesi.

0|0
    0|0
  • pele dünyanın gelmiş geçmiş en iyisi değil. hatta 'neymar, messi ve ronaldo' dan iyi.' yorumundan sonra söyledikleri hiç de güvenilir değil..

0|0
    0|0
  • Trabzonspor

0|0
    0|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • Bu mantık Hitlerin mantığı ile aynı olmuş. Benim her yaptığım doğrudur demek ki doğru yoldayım herkes bana düşmansa derdi oda. Ama böyle düşünen sadece kendisiydi. Amerika Almanya ya saldırdığında o güvendiği adamların biri bile yanında durmadı çil yavrusu gibi kaçıştılar :D

0|0
    0|0
  • pelenin dediğinden ayrı bu konu konu şeref onur meselesi adi bir takım olan feneri görmek istemem !

1|0
    0|0
  • Fener düşsün panpa en itici

1|0
    0|0
  • panpa bu takımlar düşmez kümeye ama bjk diyeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...