Galatasaray taraftarının yaptıklarını gördünüz mü?

2 naç oynandı Fenerbahçe stadında bir olay bile çıkmadı Gs anladı yenilecek yabancı madde attı. Sizin spor ahlakınız bu mu. Daha öncede 2007 yılında sulu derbi diye tarihe geçen bizim 0-2 kazandığımız 2-0 öndeyken hakemler içerideyken Sabri 3 lü çektirdiği maç olmuştu neden Gs taraftarı bu kadar çirkef spor demek insanları yaralamak demek mi.

0|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• s*ktir lan fener taraftarı her maç ergin atamana ana avrat söverken sesiniz çıkmaz !!

1|0
    0|0
    • sövmekten bahsetmiyor mal mısın her salonda sövmek var ama salonun içine para atmak su şişesi atmak medeniyetten uzak eurocup takımının taraftarının yapabileceği birşey sadece.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir gidin ya kendi yonetiminizin yaptigina bakinda konusun sikeciler sizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Cahilleri Boşver Yeni Nesil Taraftarları Gerçekten Terbiyesiz. Eski Taraftarları Kalmadı Çapulcular.. :D

0|0
    0|0
  • Off hep Galatasarayi cekistiriyosunuz
    Zamaninda da cok koyduk
    Simdi de..
    Sessiz takilin kedicikler..

1|0
    0|0
    • Ondan mı Tükiye kupası maçında bileklik yazan forma ile çıkdınız. Eurolige bile almıyorlar sizi.

• Eurocup takımı işte medeniyet yok bişey yok seyircilerin basketten anladığı bile yok bide bizim salona bak steps bile olsa çakıyor taraftar hemen fark bu kadar açık.

0|0
    0|0
  • Ya şampiyonluk gidince kendi stadını yakan polis arabalarını deviren siz değilmiydiniz neyden bahsediyorsun

0|0
    0|0
  • Obradovic melih mahmutoglu datome antic dixon taraftarı çok tahrik etti Taraftarın bir suçu yok

0|0
    0|0
    • Ne yaptı peki. Blok koyarak mı tahrik etti ya da 3 lük atarak mı.

• Tabi tabi orta sahada bilerek faul yapan ben kimse görmedim son dakikalar dışında.

• Ben çok gördüm maç içinde oyunu soğutmak için dakikalar önemli değil strateji önemli neyse basketbol bilgin zayıf ve tarafsız bakmiyorsun ben fazlasıyla objektif ve basketbolda senden daha bilgiliyim tartışma bitmiştir

• Cunku Turkiyenin tek 4 yıldızli takimi biziz

0|0
    0|0
  • Sırp ve ingilizleri öldürdüler birde

0|0
    0|0
  • nerde kaldın panpa ya özlettin kendini hepsini gördüm holigan taraftarlar olunca böyle şeyler oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...