Galatasaray taraftarının yaptıklarını gördünüz mü?

2 naç oynandı Fenerbahçe stadında bir olay bile çıkmadı Gs anladı yenilecek yabancı madde attı. Sizin spor ahlakınız bu mu. Daha öncede 2007 yılında sulu derbi diye tarihe geçen bizim 0-2 kazandığımız 2-0 öndeyken hakemler içerideyken Sabri 3 lü çektirdiği maç olmuştu neden Gs taraftarı bu kadar çirkef spor demek insanları yaralamak demek mi.

0|1
29

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• s*ktir lan fener taraftarı her maç ergin atamana ana avrat söverken sesiniz çıkmaz !!

1|0
    0|0
    • sövmekten bahsetmiyor mal mısın her salonda sövmek var ama salonun içine para atmak su şişesi atmak medeniyetten uzak eurocup takımının taraftarının yapabileceği birşey sadece.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir gidin ya kendi yonetiminizin yaptigina bakinda konusun sikeciler sizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eurocup takımı işte medeniyet yok bişey yok seyircilerin basketten anladığı bile yok bide bizim salona bak steps bile olsa çakıyor taraftar hemen fark bu kadar açık.

0|0
    0|0
  • Cahilleri Boşver Yeni Nesil Taraftarları Gerçekten Terbiyesiz. Eski Taraftarları Kalmadı Çapulcular.. :D

0|0
    0|0
  • Off hep Galatasarayi cekistiriyosunuz
    Zamaninda da cok koyduk
    Simdi de..
    Sessiz takilin kedicikler..

1|0
    0|0
    • Ondan mı Tükiye kupası maçında bileklik yazan forma ile çıkdınız. Eurolige bile almıyorlar sizi.

• Ya şampiyonluk gidince kendi stadını yakan polis arabalarını deviren siz değilmiydiniz neyden bahsediyorsun

0|0
    0|0
  • Obradovic melih mahmutoglu datome antic dixon taraftarı çok tahrik etti Taraftarın bir suçu yok

0|0
    0|0
    • Ne yaptı peki. Blok koyarak mı tahrik etti ya da 3 lük atarak mı.

• Tabi tabi orta sahada bilerek faul yapan ben kimse görmedim son dakikalar dışında.

• Ben çok gördüm maç içinde oyunu soğutmak için dakikalar önemli değil strateji önemli neyse basketbol bilgin zayıf ve tarafsız bakmiyorsun ben fazlasıyla objektif ve basketbolda senden daha bilgiliyim tartışma bitmiştir

• Cunku Turkiyenin tek 4 yıldızli takimi biziz

0|0
    0|0
  • Sırp ve ingilizleri öldürdüler birde

0|0
    0|0
  • nerde kaldın panpa ya özlettin kendini hepsini gördüm holigan taraftarlar olunca böyle şeyler oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...