Sadece anlayanlar cevap versin, ideal bir FITNESS SALONUNUN özellikleri neler olmalıdır?

20 gün sonra 4 ay olacak başlayalı... İlk 1 ay gittiğim mekanda aletler yeniydi, bakımlıydı çok da rahattım. sonra mekan değiştirdim eski aletlerle cebelleşiyorum şşu an. spora ilk başladığımda kaldırabildiğim ağırlıkları şu an yeni mekanda kaldıramıyorum çünkü halatlar eski ve pürüzlü olduğu için yerinden kıpardamıyor.

burayı da terk edeceğim :D sizce yeni mekanda hangi kriterleri dikkate almalıyım? kayıt olamdan önce ne sormalıyım

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bol bol powerrack olmali

0|0
    0|0
  • 1 gun aletleri test et sonra kayit ol. icerisi ferah mi temiz mekan mi ona dikkat et. 10-20 lira fazla ver iyisine git

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşündüm de adam denemeye izin vermez ki :d

• 100 lira civarinda olmasi lazim. bizim cevrede de zaten 80-100 den asagi salon yok. sizin oralarda fiyatlar nasil ki?

• 100den fazla hocam... ben şu an mesela 3 aylık 160 ödüyorum ki macfit son derece yetersiz bir mekan... koşu bandından bisikletten ve dumbelldan başka bir şey yok. internetten baktım mekan çok büyük ve bakımlı ama aletler yetersiz. çoğu gerekli makine yok chest machine shoulder press falan yok mesela

• Aletlerin islevi, havalandirma, musteri memnuniyeti

0|0
    0|0
Yükleniyor...