Saçmaladım hemde o kadar çok saçmaladım ki bakın görün :(

sıkıntıdan saçmaladım göremedin ya halimi.

girdim ergen triplerine sövdürtmediğin yerin kaldımı mal gibi.

OFF çokdaraldım yedim öküz gibi kazan dibi. Kazan dibidedimde geldi aklıma damla sakızlı muhallebi.

Bilirdin ya çok severdim ben hani...

Koca inegölde bulamamışsın sanki damla sakzlı muhallebi

Ulan elin yabancı adamı çikolata yapıyo diye kıskanırdın sen niye yapmadın bana MUHALLEBİİİİ

All ayrıldım işte kaldın ortada sap gibi ! Alıcın olurmu bundan sonra ohh kal ortada satılamamış mal gibi.

Bak saat gece yarısı uyku girmedi gözüme! ATTIĞIN mesajLAR ÖYLE ANLAMSIZ Kİ SANKİ DER BU MAL İÇİN SAKIN ÜZÜLME !

ÖYLE bir BUNALIMDAYIM Kİ NASIL SAÇMALADIĞıMI GÖRDE GELDE ÜZÜLME !

Neyse müsvette insan, insan olmayı beceremedin diyede sakın üzülme bilirsin bu evrenin öküzlerede ihtiyacı var evrene kıyamadın da bana kıydın ya kaçırdığın trenlerede artık boşa üzülme...

ruh halim çok bozuldu ne yapmalıyım ?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Alıcın olurmu bundan sonra ohh kal ortada satılamamış mal gibi. ahahah güzelmiş yaaa :) ruh halimiz aynı olduğu için söylediklerini çok iyi anladım :))

0|0
    0|0
    • :)) sagol benianlayanların olması güzel bişey .(

• bizi bu hale getirenler utansın! :)

• evet :(

Erkekler Ne Diyor 8

• sen ne diyon ya

0|0
    0|0
  • Bence 85 beden ve dik. göğüslerin harika denebilir. uclarına takacak erkek oldugunu sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • sen noldun böyle tatlım ya :/

0|0
    0|0
    • :(:(:(:( işte böyle üşütücem ya üşütücem bir erkek hala aşığım diyip nasıl ayrı kalabilir nasıl çabasız kalabilir düşünmekten üşütücem ne yapmam gerektğnide blmiyoruum öylece durdum hayatı durdurdum resmen napıcam ben ?

• ilk adımı senden bekliyor olabilirmi ?

• çocuk haklı canım kusura bakma

0|0
    0|0
    • nasıl haklı yaa nasıl beni bu duruma o getirdi :@

• indirmessen or.spusun kız haketmiş indir...

• ne diyosun be sen !

• ağla açılırsın

0|0
    0|0
    • BIKTIM AĞLAMAK DEĞL BENDE ONA ZARAR VERMEK İSTİYORUM !

• gözlerini kaşıkla oyup, gelinlik giydirip çalıların dibine atmak sendeki bu hırsı dindirebilir.

• Geçer.

0|0
    0|0
    • 5 ay oldu geçmiyo dahada öfkeleniyorum !

• terk ettittirdi ben ettim ben o zorladı beni buna ! bide sümsük sümsük hala seviyorum diyo ulan mal seviyosan çık gelsene karşıma bu nasıl sevmek vallahı gidip ağzını burnunu dağıtcam artık

• Haklısın, ben olsam saçından tutar ''Seviyorum'' diyip dudaklarını ısırırdım.

• intihar et

0|0
    0|0
  • ruh tamircisine götür:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• garip bir durum

0|0
    0|0
  • piskolaga git :D

0|0