Benden bir şey çıkar mı?

22 yaşındayım hayata erken atılmış biriyim. Askerlik biti 1600 lira gelir var. Aile ile kalmıyorum ki zaten 2 yaşımdan 18 yaşıma kadar yetiştirme yurdunda büyümüş biriyim ailelik bir iş yok yani o bakımdan rahatım. Şu an sıfırdan başlamış durumdayım. Daha önce 5 sene süren bir ilişkim oldu sonrasında, sonuna nokta koyulmayacak ilişkinin boşuna zaman kaybı olduğunu ve kimsenin duygularıyla oynamış olma durumunu istemediğimden 2 senedir bu konuda yalnızım. Ve beynim sanki bom boş hiç bir kararım yok. İşten çıkıyorum eve gidiyorum yatıyorum ve kalkıp tekrar işe gidiyorum. Bundan sonra nasıl bir rota çizeceğim konusunda hiç fikrim yok.

Yani siz ben olsaydınız ne yapardınız bu durumda.

İnsanlara sıcak bakamıyorum. Sanki günden güne toplu beyin göçleri gerçekleşiyor ve insanlar aptallaşıyor. Ama bu beyin fırtınasının içinde kalıp kendimi yalnızığa mahkum etmekte istemiyorum. Buraya yazmamın amacı burada kızlar var ve ciddiye alıp cevap veriyolar düşüncelerini paylaşıyolar. Başka forumalrda 1 erkeğe 7 erkek düşüyor ve tablo malum dalgaya alıp adamı pişman ediyolar. Artık aklı yerinde olan insanların kelimelerine ihtiyacım var. Buraya birşeyler konuşabilmek için geldim sıkıldım artık etrafımda 100'lerce kişi var ama tek yaşıyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Birlikte zaman geçirebileceğin arkadaşlar edinmelisin , yalnız da biryerlere gidip oturabilirsin , kendini yalnızlığa mahkum etme ve bunun için henüz yaşın çok küçük sende hala umut var hemde çok ...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim cevabınız için. İnsanlar yanıltıyor işte hiç önemsenmemesi gereken şeyleri çok önemsiyorlar. Hayatın gerçekleride unutulmaya yüz tutmuş denilecek kadar arka planda kalmış. Herkes materyalistleşiyor. Sadece yeni bir teknolojik ürüne ya da kıyafete sahip olunca mutlu oluyorlar. İnsan değer kaybediyor işte. Umutta tükenmek bilmiyor oda ayrı bir konu. (:

• (: tekrar teşekkür ederim yorumunuz için. birilerine şans vericez artık yoksa körü körüne ruhsuzlaşıcaz bizde

• Şans ver tanımaya çalış ,mutlu ol mutlu yaşa , bir defa geliyorsun bu hayata :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Çıkar tabi neden çıkmasın

0|0
    0|0
  • senden bir şey çıkmaz:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...