Boks dışında çalışma programı?

Boksa başladım onun dışında vücudum görüntü olarakta gelişsin istiyorum kondisyonumda biraz düşük evde atlama ip i dumbell kum torbası vs çoğu var ne çalışmalıyım

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu yeterde artar fazlası kötü diye bişey var dostum.

0|0
    0|0
    • kicik boksu düzgün bir şekilde yani haraketleri tam olması gerektiği gibi yapıyorsan zaten onlar senin kasları s... atmalı eve geldiğinde sırtında düz kaslarda yani ağrı varsa oky ala biliceğin en iyi hediye almıştırsın. Birde maçta burnun kanadıysa senden iyisi yok. benim -ki kanadığında o gün kendimi enerjik ve baya mutlu hissederdim neden bilmem belki kırmızı kemiklerden kan veya karaciğer işe girdiğindendir bilmem ama baya sağlam hissettiriyordu.

• Ben boksa başlıyorum hani diyorlarya bol antreman yapmalısın diye bu gölge boksu ip atlama felan değil mi

• Dostum o da var da antreman demek vicudu geliştirerek anremen yapma yani mesela 10 barjiks torbaya geçer 1 kombinasyon yaparsın mesela kroşe korşe aparkat sağ mildıl ya da rawking diğer torbalarada sadece yumruk gibi yani anremen çok kapsamlı bişey. Bu yüzden 2 si bir arada hem kicik boks antremeanı hemde fiziksel gelişim için bu tür eğzersiz ya da sen nasıl tanımlarsan ip atlamayı felan ondan. kısacası tek bir şeye odaklanmıyıcaksın yoksa dengesizlik olur ve dengesizlik tehlikelidir. Hele maçta mesela kicik boks turnuvasında adam üst domuşuk alt tavuk bacağı gibi adam gelmeden lov'ları felan çakınca giremiyordu

• Fitness antrenmanlarini uygula

0|0
    0|0
Yükleniyor...