Biz niye her sabah kahvaltıda çay içiyoruz merak ediyorum da bu çayı ilk olarak kim içti sabahın köründe ya?

Biz niye her sabah kahvaltıda çay içiyoruz merak ediyorum da bu çayı ilk olarak kim içti sabahın köründe ya?

değerli arkadaşlar ilginç cevaplarınızı bekliyorum:) haydı bakalım klavyeleri çalıştırın:))

Güncellemeler:
"nette komik bulduğum bazı şeyleri burada paylaşmam ve diğer dostlarımı biraz olsun mutlu edip günün stresinden uzaklaştırmaktır temel amacım ama aramızda bazıları varki söyliyecek kelime bulamıyorum olumsuz değilde biraz olumlu gözlerle bakamazmıyız herşeye"

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• eskiden bi çizgi film vardı "neden neden ailesi" diye. link 5 yaşında bi çocuk herşeyi soruyodu. sonra bunlar hoop keşfetmek için yola çıkıyolardı falan neyse. o geldi aklıma.

1|1
    0|0
  • Yanında yiyecek bişey olmazsa çayı da içmem işte.Hıhh.

0|1
    0|0
  • googleye sorabiilrsin :)

0|0
    0|1
  • valla ben değil =)

0|0
    0|0
    • eheheh:)) ne yapıyorsun cornflakes mi yoksa...sarımsaklı işkembemi içiyon (şaka) :))))

• yok yahu sabah uykumu istemeye istemeye bıraktığım için...ayılmak için :)

• evet yaa uyku baldan tatlı demişler sein anlıyorum:D

• Amma alınganmış sen ya :)

1|0
    0|0
  • Süper soru :) nefret ediyorum çaydan ya ne anlıyolar anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Bitki çayı veya taze meyve suyu içiyorum

Yani sabahın köründe herkes çay içmiyor.

0|0
    0|0
  • sen içme olsun bitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yalnız sabah özel bir durum değil bu bence. sadece çay yapacak ortamın ve içecek zamanın olmasıyla ilgili.

sabah kahvaltıda çay. işe git çay. eve dön çay demle.

sürekli tüketiyoruz aslında. seviyoruz. harika bir şey.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum senin bu tarz sorularını kardeşim.

0|0
    0|0
  • çok fazla çay içtiğim için o sabahın köründe çay içen ilk kişi ben olma ihtimalim var :)

0|0
    0|0
    • :)) allah kolaylık versin değerli arkadaşım nediyim valla

• yani sabahın çok erken saatinde uyanıp işe gitmek ve tüm gün mesaide uğraştığıniçin benim gibi evde kös kös yatmadığığn için sana dua ettik fenamı ettik :)

• saolasın Allah sana daha çok kolaylık versin kös kös yatarken bi tarafların ezilmesin inş. :)

• çaysız olmaz hacı. ben yapamam şahsen. bkz:şekil A

0|0
    0|0
  • çayı belki çinliler keşfetti ama sabah öğle akşam 3 öğün içilmesini keşfeden lazlardır ulaaa :))

0|0
    0|0
    • o zaman karadenizliler diyoruzz hani ulaa diye uzattın ya oradan düşündüm:D

• ben içmiyorum mesela.

0|0
    0|0
  • Kim içiyor kahvaltıda kek

0|0
    0|1
Yükleniyor...