Biz niye her sabah kahvaltıda çay içiyoruz merak ediyorum da bu çayı ilk olarak kim içti sabahın köründe ya?

Biz niye her sabah kahvaltıda çay içiyoruz merak ediyorum da bu çayı ilk olarak kim içti sabahın köründe ya?

değerli arkadaşlar ilginç cevaplarınızı bekliyorum:) haydı bakalım klavyeleri çalıştırın:))

Güncellemeler:
"nette komik bulduğum bazı şeyleri burada paylaşmam ve diğer dostlarımı biraz olsun mutlu edip günün stresinden uzaklaştırmaktır temel amacım ama aramızda bazıları varki söyliyecek kelime bulamıyorum olumsuz değilde biraz olumlu gözlerle bakamazmıyız herşeye"

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 7

• yalnız sabah özel bir durum değil bu bence. sadece çay yapacak ortamın ve içecek zamanın olmasıyla ilgili.

sabah kahvaltıda çay. işe git çay. eve dön çay demle.

sürekli tüketiyoruz aslında. seviyoruz. harika bir şey.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum senin bu tarz sorularını kardeşim.

0|0
    0|0
  • çok fazla çay içtiğim için o sabahın köründe çay içen ilk kişi ben olma ihtimalim var :)

0|0
    0|0
    • :)) allah kolaylık versin değerli arkadaşım nediyim valla

• yani sabahın çok erken saatinde uyanıp işe gitmek ve tüm gün mesaide uğraştığıniçin benim gibi evde kös kös yatmadığığn için sana dua ettik fenamı ettik :)

• saolasın Allah sana daha çok kolaylık versin kös kös yatarken bi tarafların ezilmesin inş. :)

• çayı belki çinliler keşfetti ama sabah öğle akşam 3 öğün içilmesini keşfeden lazlardır ulaaa :))

0|0
    0|0
    • o zaman karadenizliler diyoruzz hani ulaa diye uzattın ya oradan düşündüm:D

• çaysız olmaz hacı. ben yapamam şahsen. bkz:şekil A

0|0
    0|0
  • ben içmiyorum mesela.

0|0
    0|0
  • Kim içiyor kahvaltıda kek

0|0
    0|1
Yükleniyor...