Hafta sonunuz nasıl geçti ? Pazartesi gününe mutlu bir başlangıç yapabildiniz mi ?

ben iki gün boyunca hasta bir şekilde hastane ev arasında mekik dokudum :( pazartesi gününe 1 poşet ileçla başladım kendime halil sezai isyeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaannnnnnnn parçasını armağan ediyorum :((

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun öncelikle.. Haftasonumu full dinlenmeye ayırdım. Evden dışarı adımımı atmadım bu haftasonu için bir değişiklik yaparak. Çok dinlenmiş ve zinde hissediyorum kendimi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok geçmiş olsun arkadaşım ...

1|0
    0|0
  • cumartesi pazar seks yaptım peşine odun kırdım bide öyle yoruldum bir duş aldım sevglimle tv keyfi yaptık sigaramızı içtik akşam oldu evine bıraktım geldim ve yattım ve bugün p.tesi hiç bir zman pazartesileri bana mutluluk vermedi :)

1|0
    0|0
  • pazartesileri çok seeverim :)

Sana geçmiş olsun :)

Haftasonum iyiydi dinlendim sonra spor sonra film :)

1|0
    0|0
  • tamam bende sana kaderin böylesine yazıklar olsun batsın bu dünyayı armağan ediyorum:D

1|0
    0|0
  • mutluyum sıradan bir gün

0|0
    0|0
  • güzel bir gün...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :( Geçmiş olsun Balım..

Günaydın canım..

Cumartesi iğrençti... Sabahtan akşama kadar evdeydim... Akşam beşiktaşlı arkadaş uğur getirceksin bize diye aldı beni maçı izlemeye götürdü.. :) Uğur getirdim.. 4-1

Pazar arkadaşlarla sinemaya gittik... ''Kötü Ruh '' Kesinlikle harikaydı tavsiye derim..

Akşama Fenere ugur getirmek için maçı izlemeye gittim :) 2-0..

1|0
    0|0
    • saol bebekim 41 konusunu kapatalım:((

el cine bile gidememdim:((

bidaha bjk maçı izlemek yasak sana :)))

• Hmm hainler balım o patronların.. :(

Neyse sıkma canını ilaçlarını kullan yarın dinlenirsin...

• aynen öyle balımm

• 2 haftalık izinden ttailden sonra kötü bir başlangıç bugünkii :(

1|0
    0|0
  • hafta sonu iyidi de su an feci bir sekilde pazartesi sendromunu yasiyorum :D

1|0
    0|0
  • baş ağrısıyla

0|0
    0|0
  • her zaman ki gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...