Bu olay beni 4 yıllık sevgilimden ayrılcak noktaya getirdi lütfen yardımcı olun..

Kız arkadaşım ablasının mezuniyet balosuna katılmak istiyor. Balo muglada ve 3 gün süresinde otelde olacak 1 gün otelde eglence 2 gün bodrum barlar sokagına gidilicekmiş ve yanında en gidemiyorum olmuyormuş bu organizasyonu yapan arkadaşa mesaj attım bakalım gidip gitmiceğim belli olur ama ben kız arkadaşımın böle ortamlara girmesini istemiyorum ciddi anlamda cok canımı sıkmaya basladı bu konu cok bunaltmaya basladı beni ne yapsam nasıl karsılasam bilmiyorum gitmesini istemediğimi defalarca söledim ama anlamıyor cok sıkıldım bu olay karsısında son günde tekne turu yapılacakmıs

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen varsin diye kiz ablasinin balosuna gitmesin mi? Sence boyle bir secim yapar mi? Hic sanmam. Senin sorunun guvensizlik kendibe guvenmiyorsun ve terk edilecegini dusunuyorsun. Cunku senden kat ve kat daha yakisiklilari var oyle degil mi. Kiz kararini vermis gidecek engel olmaya kalkarsan muhtemelen tekmeyi yersin

0|0
    0|0
    • Güvensizlik evet ama kendime güvenmiyorum değil kıza güvenmiyorum cünkü ilişkimizde sürekli yalan var o beni kaybetmekten korkuyor ben onu değil ben paramı kazanan altımda arabası olan cebinde parası olan cevresi olan bir insanım. Kız kararını vermiş evet ama başta beraber gidicektik planımız bu yöndeydi sonradan karar değişti eger bu yüzden tekmeyi yiceksem şimdiden yemek isterim cünkü ciddi anlamda düşünüyosak şimdide böle olması daha iyi ayrıca bu konudan tekme yiceksem yemek isterim ayrıld

• Herşey iyi güzelde konuşmayı baştan okusan bence bir sürekli bir üste cıkma çabası baştan oku sonra yorum yaz anlarsın sende hatanı

• Ben okumadan yorum yazmam zaten o yuzden no problem ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• yahu erkek dünyanın her yerinde var.kız arkadaşına güveniyorsan dert etme .

0|0
    0|0
  • gidebiliyosan mutlaka git kız başıona tek gönderme gafil avlarlar yarini

0|0
    0|0
  • boyle bısey oldugunda kız arkadasın sna gıtme dedıgınde sankı sen gıtmeyeceksın yaa emın ol sende gıderdın ya sız neden hep bole dusunuosunuz anlamıorum

0|0
    0|0
    • Emin ol gitmem böle ortamlara hiç girmedim nedir ne değildir rahatsız ederlermi bilmiyrum

• ekledm sorabilirsin tabiki

• elim degdı sılndı kabul edermısın

• sen yapmıyor musun kardeşim bunları ?

0|0
    0|0
    • Yapmıyorum emin ol 21 yaşındayım cebimde param altımda arabam ama daha şimdiye kadar böle bir ortama girmiş değilim

• sen gırmedın dıye o kızı kısıtlayamazsın. her zaman olmuyodur emınım. bir kerelık anlayıs gster

• bu tepkin de kızı senden ayrılcak noktaya getirebilir bence

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum 4 yıllık ve ciddi düşünüyoruz altımda arabam cebimde param her türlü imkanım ama böle ortamları sevmediğim için hiç gitmedim böle yerlerde kızları rahatsız ederlermi nasl olur hiç bilgim yok biraz aydınlatırmısın

• ya bir şey olmaz 2 güncük geziversin madem gidemiyon arar görüşür içini ferah da tutarsın.ablası varken hangi arkadaşı napcak kıza

• Ya öyle ama biz başta plan yapmıstık beraber gidicektik sonra olmuyo diyo insan beraber gitmek için can atması lazım ne bileyim anlamadım gitti böle ortamlara hiç girmedim etmedim. Ablası kapalı biraz bu yönden içim ferahlıyo ama internette barlar sokagını izlediğimde cok igrenc görüntüler var ben bakmaya kıyamıyorm kız arkadaşıma

Erkekler Ne Diyor 1

• senin halin perişanlıkmş be arkadaş. kimin olsa canı sıkılırdı elbette. empati kurmasını iste sevgilinden bence. birde sende gitmeye çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...