Sizce Fenerbahçe için tamam, Galatasaray için devam maçı mı olacak?

Play-off yarı finalde 2-0 önde olan Fenerbahçe, maçı kazanması durumunda finale yükselecek. Galatasaray Odeabank'ın kazanması ise seriyi uzatacak. Maç bugün saat 17.00 de oynanacak sizce kim alır? Galatasaraylı olarak Fenerbahçe alır gibime geliyor ama belli de olmaz ümidimi kesmiyorum. :DSizce Fenerbahçe için tamam, Galatasaray için devam maçı mı olacak?

Güncellemeler:
Basketbol maçlarını takip eden ve ilgilenen yok mu? Bu kadar mıyız?
Evde Lig tv olmadığından maçı izleyemiyorum sanırım 4. periyot öncesi tatsız olaylar olmuş :( Spora yakışmayacak davranışlar bunlar. Sonuç: GS kazanmış ümitler bir daha ki maçta da devam edecek :D

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir Fenerbahçeli olarak Obradovic'in Abdi Ipekci de ilk galibiyetini almasını isterim. Fakat Galatasaray bugün var gücüyle oynayıp bu maçı alır diye düşünüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• oyun, kalite, oyuncu, saha içi oyunun okuma konusunda fenerbahçe gs den şu an çok çok önce, derbi niteliğinde olması ve saha dışı faktörler ile gs avantajı kendi lehine çevirmek isteyecektir... bugun fener sayı atmada önceki maçlar gibi sıkıntı yaşamadan oynarsa savunma yapmasa bile seriyi 3-0 getirip final biletini cebine koyar bence, bugun fenerin yeneceğini tahmin ediyorum... serinin uzaması halinde bile yine finale fenerin adını yazdıracağını düşünüyorum. gs nin pota altı zayıf... sırf 3lüklerle maçı götürmek zor gs adına..

1|0
    0|0
  • Pek takip etmem ilgilenmem ama fb nin kadrosu cok daha zengin iyi oyunculardan kurulu olsada ev sahibi takim daha avantajli yenebiliriz bence seri Galatasarayin sahasinda baslasaydi hersey farkli olabilirdi ama Şu an final icin fb avantajli.

1|0
    0|0
  • Futbolda eline verip yolladık Basketde Avrupanın en değerli kadrosuyla bizi yense ne olucak :D Aziz yıldıvım alıcağını aldı zaten Asdf

1|0
    0|0
  • obradovic ergin atamandan 5 kat daha yüksek ücret alıyor ve fb ülkerin Gs odeabanktan 4 kat daha fazla bütçeli bir kadrosu var ama Gs abdi ipekçide 2 maçıda kazanacak

1|1
    0|0
    • Benimde Abdi İpekçide GS maçı kazanır diye ümitlerim var

• Tamam

1|0
    0|0
  • İstenmeyen olaylar çıksın da, şunların bir monakoyalım. Maçı zaten alırız.

1|0
    0|0
  • Eveet

0|0
    0|0
  • Evinde gs alir

1|0
    0|0
  • Valla bu işleri hiç bilmiyorum iyi olan kazansın :)

1|0
    0|0
  • la ne devamı tamam dicez 3-0 dicez bitti dicez bizim diyoz :)

1|0
    0|0
  • Evet 2-0 durum 3 yapan kazanırr Gs yenilirse bu yıl bitmiş olur.

1|0
    0|0
  • Ne lacivert sarısı ne sarı kırmızısı Fenerlide olmayanın skeyim hayatını.

1|0
    0|0
  • Fb bizi ezer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...