İlk görüşte vurulduğunuz kadın sizi partner olarak kullanmaya kalkarsa ?

Sorum erkeklere.Diyelim ki bir bayandan hoşlanıyosunuz ama birebir tanışamadınız.yıldırım aşkı gibi nerdeyse,o derece.sonunda bir şekilde birebir tanışıyosunuz ortak arkadaşlarınızın buluştuğu bir eğlence mekanında.Kız size sırnaştı,kullandığı kelimelerden gecenin kalan yarısını sizin yatağınızda geçirmek istediğini belli etti.Ne hissedersiniz,ne yaparsınız?Ve de onunla yatar mısınız?

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Sıkıntı yok...eğer o kadınla aynı ruh hali içindeysem, geceyi beraber geçiririm. Gece gösterdiği performansa ve yanlız kaldığımızda aramızda geçen diyaloğun boyutuna göre, ertesi gün karar veririm, ilişkinin bundan sonra ne boyut alacağına ya da bir ilişki olup olmayacağına. Kısacası herkes kendi yerini, kendi belirler...

0|0
    0|0
  • Yakın olabilmek için deliren bir erkek o hareketi farklı algılar. Yatakta sabaha kadar kendinle muhabbet eden bir erkeğe katlanabilirmi o kadın.

0|0
    0|0
  • Her ilişkide (1 geceliklerde bile) ipleri elimde tutmayı severim. Geceyi yeni tanıştığım bir kızla geçirmek isterim ama sırnaşan kızsa ve talep ondan geliyorsa, kesinlikle o geceyi kendi yatağımda ve tek başına geçiririm ve böylece hanımefendinin "ben istediğim zaman olur" egosu yıkılmış olur.

0|0
    0|0
  • ''Sevişmek söz vermektir''

0|0
    0|0
  • Yatmam , beynim de çizdiğim sen olamazsın der giderim bidaha da konuşmam görmem .

0|0
    0|1
  • Bazen ondan doğuyor zaten aşk..

Vereyim zehiri de, gidemesin.

Benim olsun işte..

Aşk ile cinselliği birbirinden ayırabilecek kadar salak olanlar eksileybilirler, buyursunlar..

0|1
    1|1
  • hiç düşünmem yatarım:D

0|0
    0|0
  • o an bir soğuma gelir uzaklaşırım:)

0|0
    0|0
  • Kimseye kendimi kullandıtmam etimden faydalanmasına izin vermem;P

0|0
    0|0
  • selam canım duruma bağlı olarak değişir ancak kendisine bakmasını ve gülmeyi bilen bir kadınsa ben hayır demem

0|0
    0|0
  • kadının gerçekten,ciddi olup olmadığını anlamaya çalışırım...numarada olabilir,iş ciddi sonuna kadar devam,komşu komşunun külüne muhtaçmış...

0|0
    0|0
  • Kıza ve duruma bağlı açıkçası

0|0
    0|0
  • yıldırım aşkı demek :D

eklemek istediğin durumu psikolojik olarak trajikleştirecek başka bir şey var mı :D

0|0
    0|0
    • var..kız bu sırnaşmayı yaptıktan sonra bir epilepsi krizi geçirir ve dili tutulur.ömrünün kalanını bu şekilde yaşamak zorunda kalmıştır.onu bırakıp gidebilir misin :p

• Yok istemem yıldırım aşkına inanmam bu tür şeyler yaşadım. Eğer hoşanıyorsam artık vazgeçerim çünkü beni menfaati için istediğini anlarım

0|0
    0|0
    • kendini kullandırtmaya tahammülün yok ya da sevgi olmadan sevişmeye?

• abazanlar her zaman belli oluyor sözü kime gitti,diğer yorum yapanlara mı?

• Dışarda ki insanları kastetmiştim Burdakilerin ne olduklarını hemen anlayamam Yüz yüze görüşmem gerek

• Bunu anlarsam yatmam. Ama anlayamazsam sevdiğimle sevişirim mantığında olacağımdan dolayı yatarım herhalde.

0|0
    0|0
    • sen sevdiğinle sevişiyor olunca seviştiğin de sevdiğiyle sevişiyor mu demek olacak ? bu senin için önemli değil mi,birincisi yeterli mi ? şahsen benim için yeterli olmazdı :)

• Birincisi yeterli çünkü onun kendi iradesi var. Yani kimse tutup ona zorla birşeyler yaptırmıyor. :)

• Terk-i diyar ederim.

0|0
    0|0
  • işimi halleder fermuarı çekerim adsfddds

0|0
    0|0
  • HİÇ BİR ERKEK YATMAM DEMEZZ

0|0
    0|0
  • Hoşlandığıma göre problem yok. Bende o an istiyorsam derhal isteğini yerine getiririm.

0|0
    0|0
  • evet, bu fırsat kaçmaz.

0|0
    0|0
  • eğer çok belli ediyorsa hayal kırıklığına uğrar ve ona istediğini veririm.

0|0
    0|0
    • kendini mutluluk dağıtım makinesi olarak hissediyosun sanırım.hayal kırıklığına uğradıktan sonra o psikoloji ile nasıl olacak hem o iş ?

• allah böylesini nasip etmiş derim :D

• yatmam tabiki ilk günden sallarım onu

0|0
    0|0
  • Onun oyuncağı olurdum

0|0
    0|0
  • Ne var bunda ?gecenın kalan vaktini onunla geçirir kadının güzelliklerinin tadını çıkarırım.

0|0
    0|0
    • zaten onun güzellikleri de sırf o gece sen tadını çıkarasın diye yaratılmıştı

• O zaman ne diye soruyorsun ?kadının amacı o gece benim yatagıma girmekse ..bende tadını çıkarırım diyorum .zoruna giden ne anlayamadım?

• Başımın üstünde yeri var.

0|0
    0|0
    • kızın üstünde olmak istediği yere baya uzak bir yer gösterdin Nemco efendi :)

• kastettigim baş boynumun üstünde ki degil zaten ;)

• yatmam ayıp namahrem var:D

0|0
    0|0
  • yatarım ama bu birşey yapacağım anlamına gelmez :p

0|0
    0|0
  • Ona sarılarak uyurum...

Problem_?

O_o

0|0
    0|0
    • sarılmanın öncesinde ya da sonrasında bişiyler daha düşünüyor olmalısın?kızın derdi sarılmak değil tosbik :)

• kene gibi yapışacağın karakter bile buna değecek karakterde olmalı bence

• o an aşk biter zaten.. büyük ihtimalle de yatarım onunla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence kabul ederler ve o kıza olan duygularını bir kenara bırakırlar.

0|0
    1|3
  • Huh iyi yıldırım aşkı da varmış ortada hayır dicekse bile demez artık adfsfg

0|0
    0|0
Yükleniyor...