Yalnız yaşayan erkekler nelere boyun eğdiniz apartmanınızda ?

Allah dan ev kendime ait :) yoksa halimiz nice olurdu ?

Eve kız atmama ses çıkarmasınlar diye apartmandaki tüm kadınlarla iyi geçiniyim derken kanka olduk mk. Bugün altın gününe çağırdılar beni :))

Güncellemeler:
147 soru sormuşum hepsi aynı tarzda fakat farklı sorular bazılarınıza saçma gelen sorular amaçta zaten gülmek tahhammülünüz için hepinize teşekkürler hayırlı sabahlar kscanlar ;)
Cüneyt Arkın film çevirir

Orhan Gencebay şarkı söyler

Elif Şafak roman yazar

OttomanWarrios KS de soru sorar :)))

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• boyun eğmez ki öyle şeyler yapabiliyor musunuz tebrikler :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• neşeni bulurdun gideydin :)

0|2
    0|0
  • :D ayyyyy ne güzeldii yaa :D dedikodular nasıldı yaa neler vardıı yemeklerdeee kısır varmıydı kısır :(((88 :D:D ayyy

0|2
    0|0
  • yalnız yaşamıyorum. kapıya gelen teyzelerin icabına da erkek kardeşim bakıyor. <3

0|3
    0|0
  • istanbulda 4 sene yalnız yaşadım. kapıma gelen teyzelerin icabına da kendim baktım. icap etti, kavga ettim, icap etti hal hatır sordum. şu anda da viyanada tek yaşıyorum ama şükürler olsun kapıma kimse gelmiyor :))

1|1
    0|0
  • Biri diğerinin kızına düşünüyordur seni ondan çağırmıştır tanıştırmak için:)

0|2
    0|0
  • gitseydin ldjdlfkjkj kek kisir borek falan yiyip dedikodu yapardiniz lfkslfjljkj

0|2
    0|0
  • ahahahhaah sabah sabah gözümden yaş geldi :D

0|1
    0|0
  • Kızlar arada evinin olduğunu söylüyor duyrulur.

1|2
    0|0
  • sesli güldüm :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Az mı duvar dinledik. Yatağımız duvarın dibinde ve elimizde su bardağı malum sesi çok iyi alıyor :)))

Sağolsun komşumuz her Pazartesi, çarşamba,cumartesi ve pazar günleri gece saat 3 te maç yapar. Kaleciside sağlam. Top direkten dönmüyor hiç. Bekar evi güzellikleri işte :)))

Keyfini çıkarın yaşamak güzel.

iyi eğlenceler

0|1
    0|0
  • Boyun eğmek haksızlık olur.Üst komşuma çok teşekkür ederim onun sayesinde apartmandaki dairelerin fiyatı 20 k arttı.

Beni sever munis klfkdlskfld

0|1
    0|0
  • Kapıya, paso dolu tabakla gelen teyze milleti var mesela..

Hani ''helal olsun teyzeme, aç bırakmıyorlar adamı'' diyorsun da..

Öyle değil mevzu işte..

Tabakla gelip, çaktırmadan içeriyi kesiyorlar.

Kim var kim yok, ne .oklar yiyiyorsun vs vs diye..

0|1
    0|0
  • Dikkat et, hain hadım planları içerisinde olabilirler :)

0|1
    0|0
  • evi var kızlar saldırın

0|1
    0|0
  • ben babama boyun eğmemiş adamım komşuya mı eğecem? kapıya geleni bazen güzel bazen de son derece çirkin bir dille postalarım. üstüne "bir daha şansını denersen polisle muhatap olursun" diye eklerim. polis çağırıp beni şikayet edeceğini sanan adamın ezberi bozuluyor tabiki :) konu oracıkta kapanıyor.

0|1
    1|0
  • amq ben yanlız yaşıyorum ama eve atçak kız bulamıyorum :D

0|1
    0|0
  • ayakkabı sayıyorlar teyzeler bizde kızları gece sokuyoruz eve :D altın günü iyimiş altınları al kaç :D

0|1
    0|0
  • yalnız yaşamıyorum yanımda kalan 2 sap daha var şu anda hayvan gibi yatıyorlar.

0|2
    0|0
  • yandaki bebe rahat uyusun diye salonla odamı değiştirdim.g*tkadar salonum, saray gibi odam var :D

0|1
    0|0
  • Sesini çıkarmasın diye, ev sahibine ısmarladığım tatlıların parasıyla bir daire alıyodum mk.

0|1
    0|0
  • ee hayat bu işte :d

0|1
    0|0
  • Eve kız atmama ses çıkarmasınlar diye apartmandaki tüm kadınlarla iyi geçiniyim derken kanka olduk mk. Bugün altın gününe çağırdılar beni :))

0|0
    0|0
  • Yalnız yaşayan erkekler nelere boyun eğdiniz apartmanınızda ?

0|0
    0|0
  • Eve kız atmakta nedir aynısını anana bacına yapsalar nasıl olur

0|1
    0|2
  • kader diyelim :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...