Uzun süredir arkadaşım yok ve yalnızlıktan dışarı çıkamıyorum

Uzun süredir hiç arkadaşım yok asosyal oldum evdeyim karanlık bir hayat neredeyse sabaha kadar oturup gecelere kadar uyuyorum Benim yaşıtlarım arkadaşlarıyla dışarıda geziyorkar eğleniyorlar ve bu bana çok koyuyor .Dışarı çıkmaya çıkarım ama

çıkacak bir arkadaş dost lazım lakin hiç arkadaşım yok . bir fikriniz var mı ? ne yapabilirim çok kötü bir haldeyim ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• kahveye takıl.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimsenin teşvikine ihtiyacın yok. al kendini git.

0|0
    0|0
  • Fikir belli öğlen kalk zorla kendini dışarı çık biraz temiz hava bol gıda hergün yapmaya çalış bir bakmışsın açılmışsın

0|0
    0|0
    • 1ay gibi bir süre dışarı çıktım iş yerinde çalıştım lakin yine eve kapandım. tam açıldım derken tam kapandım ben

• evde oturmak daha çok bozar psikolojini

• oda lazım aş kendini sanal alemden çık

0|1
    0|0
  • arkadaş lazım değil dışarı çıkmak için kendini eve hapsetme .

0|0
    0|0
  • bu sendromu ben hiç yaşamıyorum.teksem de değişmez.hatta daha güzel gezilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sınırlarını zorla bir kursa falan yazıl birlerini tanırsın.. ben şu an senin içinde bulunduğun durumdan kurtaran yds sınavı idi :D

sınava gireceğim binayı görmeye kampüse gittiğimde bir de ünide eski tanıdık bir kız vardı onu da göreyim dedim görüş o görüş :D sürekli görüşüyoruz..

0|0
    0|0
    • sınırlarımı zorluyorum bu av çıkıyordum dışarı yani kendi dükkanımıza falan gittim geldim ama arkadaş yoktu kafama göre denk gelmedi bana ileride gelir umarım

• biliyorum zor oluyo ama rahat ol derim hiç ummadığın anda birileri çıkıyor yeterki dışa dönük ol

• daha 19 yaşındasın yav yazık üzüldüm gerçi benimde yoktu pek öyle aman aman tabi kafa dağıtıyordum liseden arkadaşlarını arayıp görüşsene onlarda mı yok Eğer hiç birşey yoksa kursa birşeye yazıl yaz geliyor bir sürü aktivite yapabiliceğin şeyler olacak değerlendir

0|0
    0|0
    • Lisedeki arkadaşlara açıldı aramız dağıldık .spor salonuna gittim 1 ay falan edinecek arkadaş yoktu ..

• Genç! iyi arkadaşların ise ara naber napıyorsun öyle aradım de spor salonu yazın sarmaz sen havuzlara veya şu rüzgar sorfu denen birşey var onlardan falan yap arkadaş ortamı olur hadi oda olmadıı part time bir iş bul

• bi kursa yazıl ya da sporsalonuma yazıl bak nasıl çevren oluyor 2 dk da

0|0
    0|0
    • 1 ay spor salonuna gittim arkadaş edinmek için lakin kafa dengi bulamadım 1-2 kişi vardı gitmedim yalan oldu.

• Gel çıkak la senle dışarı gecelere akak.

0|1
    1|0
  • illa arkadaşmı lazım tek başına gez valla bak tek başına daha ii gezip dolaşırsın

0|0
    0|0
    • dışlanmış gibi hissediyorsun kendini :S

• yokyaa valla ben arkadaşım yok diye o kadar rahatımki varya bilemezsin nedenmi çünkü bu devirde millet çıkar üstüne senle arkadaş oluyor bende bunu bildiğimden kimseyle arkadaş olmam sende öyle yap haa sevgilimi onu hiç karıştırma olmuyasa yapcak bişey yok

• Herşeyin başı para aga. Arkadaş olsada,dışarıda harcayacak para olacak.millet o bar senin bu bar benim geziyor.bende boyleydim.arkadaş vardı ama para yoktu.sonra paranin dibine vurdun.şimdide uzaktayım arkadaş yok gerci :D

0|0
    0|0
    • hadi parayı bulduk nasıl yiyeceğiz :D eksiden arkadaş çoktu para yoktu şimdi fazla olmasa da paramız var arkadaş yok .. düzen düzgün değil :D

Yükleniyor...