Spor ne kadar sürede işe yarar?

Yani ben şu an 2. aydayım haftanın 4 günü gidiyorum. 1,5 saate yakın ordayım neyse. Ben ayva göbeğimin gitmesini ve fazlalıklarımı vermek istiyorum. Ki squatta çok yapıyorum ne kadar sürede işe yarar bilmiyorum... Ki sporla birlikte yediklerime çok dikkat ediyorum. Ekmek yok denicek kadar az, tatlı asla yok. Sebze, bol bol protein yiyorum. Ki bakmayın nasıl özlüyorum istediğim gibi yemeyi ah ah :( Kendime ödül günü bile ilan etmiyorum ayda 1 kez o da belki... Böyle gitmeli miyim?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle gidersen 1 ayda sonuçları kendin fark edersin 3 ayda da herkesten övgüler gelmeye başkar. Ama ayda 1 az haftada 1 öğün yine aşırı abartmadan bence istediğini ye diğer türlü kendini çok zorlarsan pes edebilirsin. Ayda 1 yapayım derken diyeti bırakacağına her hafta yap daha uzun sürsün.

1|0
    0|0
    • Hayır hayır. Göbeğin gitmesi için şart malesef :(

En İyi Kız Görüşü

• her insanda farkli ben bir 2 gün spor yapayim hemen etkisini görürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yaptığın şey çok yanlış birincisi haftada 4 gün gibi kendine 4 gün gidicem diye bir sınır koyma sen kas çalıştığında kaslarda nanomik boyutlarda yırtıklar açarsın vücud bunları tespit eder ve aralarını proteinle doldurur bu süre 24 saattir yanı şu senin normalde 1 gün çalıştırdığın bölgeyi ertesi gün çalıştırmaman lazım yani 1 gün spor 1 gün dinlenme şeklinde gitmen lazım 2. olarak kas öğrene bilen bir yapıya sahiptir yani şu sen antremana başlarken ben biliyorum şimdi 10 dk koşucaksın sonra squat a geçiceksin sonra pres yapıcaksın şeklinde öğrenmeye başlar sana burda düşen görev vücudun bunları öğrenmemesini sağlaman yani 2 haftada 1 programını değiştirmen lazım max verim almak için işin beslenme kısmına gelicek olursak tatlı asla yemem ayda 1 kendime ödül veriyorum kısmı oldukça yanlış vücudumuz sen belirli besinleri aldıkça öğrenmeye başlıyor şu şekilde sen protein aldın aldın ve harcadın onu belirli bir rütine bağlıyor ve şu kadar ihtiyacım var bu kadarına yok diye o kısmı vücuddan atmaya çalışıyor sen uzun süre tatlı yemezsen yemezsen sonra yersen vücud ben buna muhtacım bunu bidaha bulamaya bilirim diyip hepsini yağ halinde depoluyor yani senin yapman gereken her gün olmasada haftada 1 çok olmamak kaydıyla yemen profesyonel sporcu olucam gibi ibr hayalin yoksa %5-%6 gibi bir yağ oranına düşmene gerek yok %8-9 senin için yeterli ama ben tatlı olmadanda yaşarım diyosan formunu korumak için hiç yememen lazım

0|0
    0|0
  • 4. aydan sonra ekinler baş verir

1|0
    0|0
  • ya göbeğin ayva değil ya da yediklerin ekmeğin ötesinde bence sen o bol bol protein kısmını biraz araştır sanırım orada yaktığın kalori geri geliyor

0|0
    0|0
    • Kısaca ayva göbeğin gitmesi için ne yapmam lazım?

• evet

• Genetik birşeyse zor gidebilir mesela bazı insanlar göbek kısmından bazısıda kalçadan yağlanmaya meyillidir ama zorda olsa gider

• Boyle decam

0|0
    0|0
  • program takip etmen lazim

0|0
    0|0
  • 2- 3 ayda faydasını görürsün.. yaza ve bikiniye hazırlık yapıyorsun sanırım.. bence yaşam biçimi haline getir. Sürekli yap..

Bu arada ayva göbek de candır.. :)

0|0
    0|0
  • Aynen devam disiplin olmadan olmaz kardeş. 3. Ayın sonunda çalışmalarının toplarsin meyvelerini ve göbeği! Ama kas yapmak için biraz daha zaman ister vakti var. Ve mama veya aminoasit ek protein falan kullanma (ilaç yani) doğal olsun ki kalıcı olsun

0|0
    0|0
    • Abi ne zaman istediğimi yiyebilcem :( :(

• istediğin yer olmasanda dünyan yakınsındır zamanla olucak.

0|0
    0|0
    • squat ne kadar süre sonra işe yarar :( hala popom yuvarlak değil !

• bir süre vermek dogru olmaz beslenmen olsun genetik faktörler olsun süre degiskenlık gosterir hareketını ne kadar nızamı yaptın vs.

• İki ayda 12 kilo verdim sen düşün artık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...