Ønerebildiginiz bir protein tozu?

Ønerebileceginiz protein tozu varmi? Proteini yuksek glukoz az olan.

0|1
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ultimate Prostar Whey Protein süperdir. Fiyat/Performans olarak gayet iyidir. Yanında birde creatin alabilirsen süper olur.

Bütçeyi biraz daha arttırabilir isen musclehtech nitro tech i mutlaka dene.. Çok iyi sonuç alırsın..

İyi sporlar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kardeşim supplementler. com ve protein7. com sitelerinden protein tozlarının içeriğine bakmanı tavsiye ederim. Doğal beslenen hiçbir sporcu o kadar milimetrik değerleri dikkate almıyor bunu da söyleyeyim önemli olan fiyat , protein , bcaa , glutamin miktarı ve fiyatı. Tat olarak soruyorsan da önerebileceğim markalar var.

1|0
    0|0
    • Øzelikle icindeki seker en az olani bildigin varsa ønerebilirisin

• Rica ederim şimdiden afiyet olsun

• Weider
    optimum nutrition

1|0
    0|0
  • optimum whey protein

2|0
    0|0
  • Musclepharm Combat %100 Isolate Protein definasyon zamanında kullanıdım bir protein tozu sıfır şeker sıfır yağ servis sayısı ve protein oranı yuksek.

1|0
    0|0
  • nitro iyidir

1|0
    0|0
  • Optimum whey protein. Fakat bir yarari yok zamaninda cok kullandim. En iyi protein saglam beslenme.

2|0
    0|0
  • Nitrotech devam

1|0
    0|0
  • Whey Protein... (ya bu bendeki merak ne olucak ya resmine baktım istemsizce ne kadar tatlısın sen öleyaa) konuyla alakasız oldu ama işte öyle yani...

1|0
    0|0
    • Tsk ederim.. Whey kullaniyorum 🖒

• Aslinda kendim icin degil dedigim gibi whey kullaniyorum spor salonuna siparis vericem p. tesi oyuzden yani

• hmm anladım...

• protein tozu nedir la uzaylımısınız yakında küçük ilaçlarla beslenirsiniz ala ala yumurta ye yumurta ama köy yumurtası :D

0|0
    0|0
  • whey gold standart başkasını tanımam :)

1|0
    0|0
  • Whey

1|0
    0|0
  • Pro heater

0|0
    0|0
  • Hardline.

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • Hardline nutrition hipro isowhey 25 gramında 24 gram protein var.

0|0
    0|0
  • İzole proteinlere bakmalısın definasyon dönemi için.

0|0
    0|0
  • Ne kadar bütçe ayırdın?

0|0
    0|0
  • Hiçbiri, doğal yollardan al derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Whey kesinlikle

1|1
    0|0