Ummadığın anda çıkma teklifi gelirse sınıf arkadaşınızdan tepkiniz ne olurdu?

Unmadigin anda cikma teklifi gelirse sinif arkadasinizdan tepkiniz nr olurdu? ona karsi hislerim yok istemem yani ama bunu ona en dogru sekilde nasil soyliyebilirim? siz olsiz nasil yapardiniz

Güncellemeler:
okulun basinda ona bir kac konuda yardimci olmustum bana senin gibisi elimden cok gecti diye durduk yere sacma sapan bsii soyledi bende kimsenin elinden gcmedim dedm bir sure konusmadim daha sonra normale döndük ama su sura mesaj atmaya basladi olasi bir teklifte onu nasil sinir edebilirim ya da canini skabilirim gururunu inciltmekte olabilir

bunu yapma nedenim 21 yasindayim hic sevgilim olmadi niyetimde yok o sozleri hic haketmedim onerilerinizi bekliorm

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• dert edilecek bir şey değil, ona değer verdiğini özel haytına girerse bir daha hiçbirşeyin eskisi gibi olmayacağını ayrıldığınızda hayatından*olup gitmesi gerekeceğini söyle, adam ol arkadaşım ol sana sevgilimden daha fazla saygı duyarım de ::D

1|0
    0|0
    • bu fazla

• farkli derken mesleklegin farkli demek istemistim. Mütevazi :)

• kapatalım bu konuyu :D başka bir şey konuşalım :D

Erkekler Ne Diyor 6

• hadi gel köyümüze geri dönelim

1|0
    1|0
  • UNmadığın anda sana teklif eden çocuk bu soruyu görse 1 ay şükür namazı kılardı

1|0
    0|0
  • niyetin mi yok ?

0|0
    0|0
  • hönk derdm

0|0
    0|0
    • hahah diye gulsem?

• ciksa gorurdum

• kızım kavunmu bu kokluyosn ? şans vermezsen yapamazsn

• tepkisiz olurdum:D

0|0
    0|0
  • Senin gibiler elimden hiç geçmedi :( ne mutlu bana :) Diyebilirsin :)

0|0
    0|0
    • töh 6 ay once guzelkapak olurdu pekişu anicin bisi diyebilir miyim?

• yarin bidha deneyim ozmn

• Sonuclarını benle paylaş :D merakla beklıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 2

• 'Çıkma teklifi kaldı mı?' şeklinde tepkiselleşirim.

0|0
    0|0
  • UNmamak? abi hala çözemedim ks deki herkes ya 7-13 yaş aralığında ya da hepsi cahil

0|0
    0|0
Yükleniyor...