Hangi kadını tercih ederdiniz?

gösterişli, dikkat çekici, yanınızdayken bütün gözleri üzerine çeken hoş ve size bağlı güvenilir uzun sarışın bir kız mı?

yoksa biraz daha mütevazi, güzel fakat diğeri kadar gösterişli olmayan, farklı bir çekiciliği olan, kadınsı, şefkat dolu size karşı ilgili,çok güzel yemek yapan zeki "kısa" ve siyah saçlı bir kız mı?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• allah diyen domatesi tercih ederim kadın tercih edeceğime

1|0
    0|0
  • ikinci..

2|0
    0|0
    • aa ben o konuda iyiyim feci yaparım..sarışın yanımda dursun beni izlesin..sende esmeri izle..hatta bir gün gelin yemeğe sdfsfsd

• esmer kız ne şansızmış :(

• İkisinin karışımı bişey olmuyo mu? :) Kısalık ve zeka haricinde herşey kabulum zeki kız nerede nasıl davranacağını her şekilde bilir çünkü. Ama kısa oldu mu yüksekten duymakta zorluk çekerim diye düşünüyorum :D Görüntü zaten gözüme hoş geldimi gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • tatlı dilli güler yüzlü olsun, dürüst olsun ve tabi ki de bana sadık olması yeterli... bir de bakımlı olacak kesinlikle.

sarışın esmer farketmez :)

0|0
    0|0
  • aha mütevazi, güzel fakat diğeri kadar gösterişli olmayan, farklı bir çekiciliği olan, kadınsı, şefkat dolu size karşı ilgili,çok güzel yemek yapan zeki uzun saçlı olsa iyi oluren önemlisi insan olsun helal süt emmiş olsun yeter

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar sarışın olan aga

0|0
    0|0
  • ikinci paragraftaki hanım kızımız..

0|2
    0|0
  • Yoksa'yı alayım ben. :)

0|0
    0|0
    • Çok güzel kadınla başım belaya girer. Kıskanç adamım ben, bir saniyeden uzun baksalar kavga çıkar. Çoğu güzel kadın, güzelliğinin farkında olup havalı olur. Zaten ne kadar güzel olursa olsun, bir noktadan sonra o bitiyor ve artık saygı - sevgi istiyor insan. Güzele doyulur ama huyu güzele doyulmaz.

• 1 numara tabi ki :):)

0|0
    0|0
  • ilişkinde ne istediğine bağlı sakin ve huzurlu bir hayat istersen 2

biraz da göz önünde olmak istiyorsan tabiri caizse popüler :D 1

0|0
    0|0
  • 1.si dusman basina :)

0|0
    0|0
  • Sen hangisi oluyosun :) benim tercihim ikinci anlattigin

0|0
    0|0
    • niye 2.si tercihin?

• niye daha iyi değil mi herkesin istediği biri olucak ama sadece sana bağlı biri olucakk. sırf bunun için mi 2.yi seçiyosun

• Yo gosteris meraklisi degilim benim olan bende kalsi sarisin her zmn favoridir belki ama ne bilim mutevazi olan dogal olan sefkat onemli gosteris budalisi degilim ki beni sevsin sevgisini eksik etmesin yeter :) sen bu tariflerden hangisine uyuyorsun :)

• elinizde başka çeşitleri var mı acaba ?

0|0
    0|0
  • ıkıncı seçenektekı kızı secerdım tam ıstedgım ömürluk sevebılecegm kız profılı

0|0
    0|0
    • neden hangi özelliği seni böyle düşünmeye itti?

• mutevazı olması farklı güzellıge sahıp olması yanı yemekte sorun degl tam ıdealımdekı kız keşke öyle bırı cıksa karsımada evlenıp mutlu olsam

• alttaki kız sen olduğuna herşeymle iddaaya girerm

0|0
    0|0
  • ikincisini tercih ederim

0|0
    0|0
  • 2..anlattığını siyah saçlı olanı alayım ben:D

0|0
    0|0
  • 3. Kız.

0|0
    0|0