Uefa Champions League Şampiyonu "RealMadrid" oldu. Sizin düşünceleriniz neler bu konu hakkında?

Evet, Uefa Champions League Şampiyonu RealMadrid. Milano'da penaltılarla şampiyon oldular. Juanfran'ın penaltı kaçırmasıyla son penaltıya gelindi. Topun başında Ronaldooo ve gooolllllllllll

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Banane ya

1|1
    0|0
  • Ronaldo benim en sevdiğim futbolcu👑 ve tuttuğum takımda Real Madrid iyiki yendiler😊ben bu duruma sevindim çünkü hakettiler

0|1
    0|0
  • Aferin onlara

1|1
    0|0
  • atleticonun futbolculari aglarken icim ciz etti :(

1|1
    0|0
  • ben barça ve bayern maçlarında atletico ya sinir olmuştum. normalde barça taraftarıyım ama realin kazanmasını istedim :)
    bu arada kesinlikle tam bir final maçı oldu :) final maçı dediğin penaltılara gitmeli :D

0|1
    0|0
  • Hak edilen bir şampiyonluk

0|1
    0|0
  • bir bok düşünmüyorum

1|1
    0|0
  • Çok ağladılar üzüldüm

0|0
    0|0
  • Tebrikler Real Madrid, ama şu var ki Atletico Madrid daha çok hakketti o kupayı, çünkü adamlar çeyrekte Barcelona'yı, yarı finalde Bayern'i elediler.
    Gelecek sene de Fenerbahçe alacak o kupayı. Demedi demeyin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Real Madrid in attığı gol ofsayt gibi geldi daha sonra ikinci devrede penaltı kaçırdı sonra golde attı belki Real Madrid 10 kişi kalabilirdi hakem Ramos pozizyonunda sarı ile geçiştirdi hızlı atağı kesmesi eyw sarı gole gitmiyordu ama yapılan faulun sertliğide vardı çok itiraz edildi sonuç olarak penaltılar birazda şans işidir Real Madrid kazandı. Ronaldo ise en vasat maçlarından birini oynadı.

0|1
    0|0
  • Beklenen oldu , Hala Madrid

1|1
    0|0
  • hala madrid helal olsun

0|1
    0|0
  • Olmustur

0|1
    0|0
  • malumun ilanı
    belliydi aslında:)

0|1
    0|0
  • Panenka fobisi olan bir türlü köşelere atlamayan Oblak yüzünden kupa reale hediye edildi resmen. Sabaha kadar penalti çekişseler yinede real alırdı bu maçı.

0|1
    0|0
  • Benım takım ya

0|1
    0|0
  • İyi olan kazandı

0|1
    0|0
  • Atletico kazansın istiyordum

0|1
    0|0
  • real madrid kraldır, yakışır

0|1
    0|0
  • uyuz oldum resmen ben büyük takımların sürekli kaybedip yeni şampiyonlar çıkması tarftarıyım

0|2
    0|0
  • Hala madrid

0|1
    0|0
  • uefa champions... diyeceğine Şampiyonlar ligi desene oğlum

0|0
    0|0
Yükleniyor...