Aşk olsun be ! dimi ama ?

Hiç tanımasam seni ve karşımda oturuyor olsan. bir an merak etmişçesine, baksan bana ve dudağının ucuyla hafif bir tebessüm bıraksan benim yamacıma. O an mutlu olsam bende ! (başka türlüsü ne münasebet ne mümkün ) kanatlarını alıp ellerine benden kaçarcasına amma bir o kadar da kovala dercesine, yürüsen önümden ırmak gibi aksa papuçların parke taşların üzerinde. Elim böğrümde kapılsam akıntına peşin sıra bir o kadar ürkek bir o kadar zalim olsam. Ya kaybedersem, ancak benim benim olmalı diyerek.

Rüzgar esse senin gittin yönden bu yana benim ciğerim kavrulsa kokundan sarhoş olsam her nefeste, Saçlarının arasından süzülen ışığından içsem kadeh kadeh. Yıkılsam kalsam oracıkta sabahçı çöpçüler bulsa beni ayyaş bir hal içinde. Sonra buluversem seni ! Yerini yurdunu baksam her sabah her akşam sen geçerken gözlerine. Sen de desen kim bu adam. Hiç umursamasan beni ! Ama ben kahrolurum biraz vicdanlı olsan ? Bilemedim yaşın kaç olsa ha benden küçük ha benden büyük ne fark eder ışığın hiç sönmesin ama yoksa senin cemalinle yanan bu gözler görmez bir daha. Saçların kıvır kıvır olsa daha hiç dokunmadan o kadar yumuşak diyebilmeliyim. Gözlerin kocam olsa içinde bütün gökyüzünü görebilecek kadar kocaman. Sen kaçsan ben kovalasam sonra yorulsan ama hatta hemen yorulsan. Gülsen bana bir kez He desen ya olmaz mı ? Bir kabukta çifte badem olsak senle. Bıkmasak hiç birbirimizden yaşatsan bana bu duyguyu olmaz mı ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...