Boğa Kadını ilgisini nasıl belli eder?

Boğa Kadını, Erkeğe olan ilgisini veya hoşlandığını nasıl belli eder? Elbette ki belli ediyor ama boğa burcu kadını duygularını çok iyi kamufle eden bukalemun bir karakter. Karşısındaki kişi ne amaçla yakşaltığını tam kestiremiyor. Hoşlandığı kişiye çekingen mi yaklaşır. Yüz yüzeyken veya sosyal medya üzerinden ilgisini nasıl belli eder? Boğa kadınları cevaplarsa iyi olur tabii =)

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• sosyal medya üzerinden daha çok böyle bir dili açılır. yanii yüz yüze gelinmediği için çok daha rahat konuşabilir. ben boğayım. kendime göre yorumlarsam eğer çok sıkarsan kaybedersin. onun dışında eğer ilgisi yoksa adam gibi cevap bile vermez. eğer ilgisi varsa ilk adımı çaktırmasa bile atmaya çalışır. ben bilmiyorum ama bende aşırı gurur var diye asla ilk adımı ilk mesajı ya da ne bileyim öyle şeyleri atmazdım. eğer seninle ilgileniyorsa konu açmaya çalışır. yardıma ihtiyacı olduğu bir şeyi sorar veya seni konuşturacak şeyleri. en sevdiğin müzik en sevdiğin kitap veya bana önerebileceğin müzik var mı falan diye. kendimden biliyorum ben öyle yapıyorum :D

0|2
    0|0
    • Evet şu ana kadar gelen cevaplar arasında senin cevap iyi gibi =) Hemen hemen giydirdin profili.

• anladım.tamamen aynısını yaşadım çocuk ilk başlarda hep benimle konuşurdu. kavga ettk sonra ben yüz verince koptu hep ben onunla konuşmaya başladım. yani çalıştım dediğim şekillerde. bana yüz vermedi bende nerede yanlış yaptım falan düşündüm zaten çok zordu ilk defa aşık olduğumu hissetmiştim ama kontrolü elime almak istedim çünkü o benden ayrılsaydı daha çok acı çekecektim. onu tamamen sildim konuşmadım yüzüne bile bakmadım engelledim.çok zor oldu zaten ilkti ama daha iyi geldi

• Tam bir boğa kadını hareketi =) Ama benim dediğim biraz farklıydı senin yaşadığın farklı bir aşama ama ben çoğu vebaı aldım =) Madalyayı sana verelim hakettin =)

Kızlar Ne Diyor 11

• ben bir boğayım. boğalar mantıklı olanı severler netler. çelişkili durumlardan hoşlanmazlar inat ettiklerini düşünsen de aslında onlar kendı dogrularında kararlı insanlardır yaklaşımların sadakatli ve saygı çerçevesinde ilerlemesine dikkat etmelisin onlar sen konuştukça sözlerine kısa girişlerle yön verirler her şeye dinlemeyi severler absürd yerlerde konuşmanı keserler ve netliğini ortaya koyarlar bu dikbaşlılık her nekadar duygusallık kökenli olsa da dile gelene kadar mantıga dönüşür. odaklıdır seçimini yapmışsa ona odaklanır fakat cesaretini kırma eylemlerinde bulunursan boğaların cinleri tepesine çıkar.. güleryüzlü değillerdir sempatik ve yapmacık olmayı sevmezler realistler .. huyuna gidersen kıvama gelir boyun eğer silahları bırakır kendını karşısındakini sevmeye adar..bağlanmayı sever.

2|1
    0|0
    • Benimbildiğim bütün boğalar sempatik ama biraz kafamı karıştırdın. Sakın sen çok fazla ciddi olmayasın?

• arkadaşlarıyla güler eğlenir hoşlandıgıyla sus pus ama belli etmeden

• Bu sus pusluk sosyal medyada da olabilir mi? sadece beğenilere dayalı felan ama böyl emuhabbet ortamı doğdu mu sonuna kadar kullanır mıydın?

• 20 yaşına kadar bu burç bayanına delice aşk romantizm yaşat hiçte öyle sanıldığı gibi maddiyata düşkün değil maneviyatın ahlakın duruşun sağlam olmalı. Belli bir yaştan sonra o kadar zorlarki 13 yıllık evliyim eşim bana iyiki seni vaktinde almışız yoksa ne ederdik diyor. Zorluktan kastım bu kadın değer ister aşk ister ilgi ister kendisi böyledir çünkü. Merhametlidir anaçtır insandır sevdiklerinin kılına zarar gelmesine dayanamaz. İyi bir anne olur çocuğu için mücadele eder. Çok sadıktır ona delice aşk yaşattığın sürece..! Gözü erkeğinden başkasını görmez fedakardır güzeldir hep bakımlıdır. Kokuları sever karşıdaki adamın da hep mis kokmasını ister. Ona kıskandığını hafif belli edeceksin ki hedefi şaşırmasın. Naif insandır çok alçak gönüllüdür ciddidir. Ciddi değilsen yaklaşma . Lütfen tüm kadınları üzmeyin dediğim gibi boğa kadınını hiç üzmeyin kırılgandır bazen içinde yaşar. Çekinir mağrurdur. Çokta inatçı değil gerçekten seviyorsa feda eder her şeyi. Tüm zorlukları göğüsler ama gardı düşer elbet işte o zaman yalnızlığı tercih eder. Çiçek sever doğa sever hayvan sever sevgi kadını işte severde sever.. Tersi pistir :) çok canı yanarsa bıçak gibi keser kurşun gibi yaralar sözleri..

0|0
    0|0
  • çok belli ederiz ama hiç belli olmaz.. sistemdeki diğer tüm gezegenlerin aksi istikamette dönen gezegenin burcundan bu tarz şeyler beklemek son derece normal sanırım..

2|1
    0|0
    • Değil mi.. Gel ben burdayım der gibi davranışlar sergiliyor ama böyle tam ne dediği anlaşılmıyor. =)

• ben boğa degilim galiba:Dcekingen degil konuşmaya tenezzül etmezler,sinirliler,gururdan nefes alamazlar,geri adım atmazlar,gözden cabuk cıkarırlar,maddi-mantık insanıdır.Aşkını asla anlayamazsın biraz da suratsız olmamız var.kelimelerin içerigini düşün oralar da şifreler aşkını.tey teyyy

0|1
    0|0
    • Kelimeler ve cümleler içindeki gizli belirtiler. Haklı olabilirsin. Üzerinde durduğum şeylerden biriydi

. Ben dediğim gibi kesini değil yaklaşık sonuçlar topluyorum. Her boğa boğaya benzemez. Dogum adındaki yıldızların konumundan tut Yükselen burcuna ve farklı farklı kategorize edilen burç içinde burçlara kadar. Bu şifreler icin bir örnek var mı? Mesela 'sana bunları neden anlatıyorum bilmiyorum' olabilir mi?

• senin durum gözden çıkarma degil vazgeçme.onda da gene istemez:D

• Tabi canım o yüzden bir mesaj yazdım diye sabaha kadar oturup benimle sohbet ediyor :D

• ilglenir arar sorar

0|1
    0|0
    • soramıyorsa. ya çekiniyorsa?

• Naılmı belli eder bir boğa burcu olarak söyleyeyim o zaman sana bir boğa burcu sosyal medyada çok rahat konuşur seni seviyorum bile rahat diyebilir ama gerçek medyasız alışana kadar göremessin onun sosyal medyadaki hali çekinir utanır rahatsız olur suyu bile rahat içemez. Alıştımı o medayalardaki konuşmalardan beter olur. Kısaca gerçekteki huyunu alıştımı belli eder sosyal medyadaki huyu ise onun normal yüzüdür dogal ve rahat

0|0
    0|0
  • herkes aynı olmaz ki evladım. benim sevdiğimi başka bir boğa sevmez.

0|1
    0|0
    • Elbetteki aynı olmaz. Ben zaten yaklaşık sonuçları arıyorum.

• Güzel cevap.. +1

• dicipline de çok ayrıntı vermiş bak onu da dinle

• boğa burcuyum, hoşlandığını belli etmez hoşlanmıyorsa zaten kendinden uzaklaştırır sessiz kalıyorsa adamın duygularından emin olmak istiyordur bu noktada sıkmadan sevimli ve kararlı olmak lazım çünkü onu etkilemeni güvenini kazanmanı bekliyordur. başta soğuk olsa da karşısındakinin sevgisine inanırsa ona güvenirse çok tatlı olur, cana yakın ,sadık olur... bir de cool erkeksi ve şefkatli olman gerek

0|0
    0|0
  • Fakirin ekmegi umutmus seni bu hayal dunyasindaki seker evinde yasamaya bırakıyorum birde elinden tutsa evlenmek ister sanarsın:Dcaw

0|0
    0|0
    • Yok yaw naptın sen de =) Hiç bir umudum yok öyle bir beklentim de yok. Sadece kafamda bir profil çıkarmaya çalışıyorum o kadar. Çünkü bu muhabbet çalkalantı ilerliyor hep o yüzden anlamaya çalışıyorum sadece karşımdakinin amacını o kadar basit. bir kaç günlük mevzu olsa dediğin doğru ama 2 küsür yıla yayılınca başka şeyler geliyor akla. caw saolasın..

• 21 mayıs boğa mı oluyodu?

0|0
    1|0
  • bn boğa burcuyum sevgımı pek bellı edemıorm flört zamannda gülse bıle gülemıorm gözlerımı kacırıorm boğa utangactır gülmese bıle bakar sana ama abartmaz yanı bu bana nıe boş boş bakıo dıe dusunme.d gozlerıne uzun uzun bakıorsa sevıordur sanalda yazısırken reele gore daha rahattır..

0|1
    0|0
    • Hoşlanıyorsan ondan sanalda da çekinir misin. Muhabbet açmaya çalışır mısın? Ne bileyim ilgisiz gördün kendini çeker misin sonra pişman olup yeniden etrafında dönmeye başlar mısın tıpkı bir dünyanın yörüngesinde ki ay gibi.

• Bazen bir his gelir oturur. O his sana der ki bu sana başka amaçla yaklaşıyor. O hislerim çok kuvvetlidir şu ana kadar çok az yanıldım. Işk görüyorum ama sarıda ne kırmızı yanıyor ne yeşil. öyle beklemedeyim. sana katılıyorum demek ki hislerimde de yanılmıyor muşum =) artık üstelemeye devam edicem. Teşekkür ederim yardımların için.

• rica ederımmm boğa burcu iyidir kaçırma ;)))) iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak bende merak ettim güzel soruymuş.

3|0
    0|0
Yükleniyor...