Kapat

Sevgilimin yaptıklarını bilmek?

Arkadaşlar sevgilimle Şu an aramızda bir takım güven sorunları var. Ben bir takım şeyler şüphe duyuyorum çünkü bana yapmam etmem dediği bir kaç şeyi yaptığını gördüm. Telefonunu kurcalayamam kurcalasamda bişe çıkacağını sanmıyorum ve onun aklına hiç gelmicek birşey yani onun bilgisayarda internette neler yaptığını öğrenmek istiyorum bunu ona çaktırmadan nasıl yaparım?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Benımki benım pc 'me baglanıyodu ./ inanmadım ve bıgun sekmelerimi acıp kapadı kendı evınden. Her bı yaptgım seyide görüyodu.

0|0
    0|0
    • İşte bunu nasıl yapıyordu? Sende antivirus vs yokmuydu bunu engelleyici? Bunu hiç hissettirmeden yapmalıyımki anlamasın anlarsa ortalık karışır :)

• ıkı kere falan pc ım ondaydı sanırım o ara bseyler yaptı ama ne yaptgını hala ögrenmıs değilim

• anladımmm benim öyle bir şansım yok işte :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimki hiç gizlemeden açık bir şekilde şu team bilmem ne o programı kurdu girdi baktı geçmişime ona buna. Rutin şekilde de bakıyor her yaptığıma ajan gibi :D

0|0
    0|0
    • O çok anlaşılır bir program ve müdahale edebilir karşındaki istediği zaman... Bana daha farklı bişe lazım

• Malesef pek anlamıyorum böyle şeylerden.. Bilgisayarını ele geçirmek gibi bir şansın yok mu? Yada telefonunu gizlice kurcalayabilirsin. :/

• Tlfndan pek şüphem ve okdr vaktim yok tlfn için...

• biliyorum ama demem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu yaptığın onun özeline müdahale etmektir.

0|0
    0|0
    • Bi insanın hayatında biri varsa ondan başka özeli ne olabilirki? Sen bu konuda rahatsan o senin fikrindir.

• Ama illa istiyorsan programlar filan var araştırmanı öneririm.

• Araştırdımda biraz karmaşık ve bilen birine danışmam gerekenler var.

• istersen bu konu hakkında sana yardımcı olabilirim tabi ücret karşılıgında

0|0
    0|0
Yükleniyor...