Feda doğru yapıldı mı ?

Sizce Beşiktaş'ın yapmış olduğu Feda projesi başarılı mıydı ya da beklediğiniz gibi oldu mu ?

Ben aslında Dortmund modeli bekliyordum yani bir çok genç ve yetenekli oyuncu ile 1. sezon olmasa bile diğer sezonlar başarılı yakalama amaçlanmalıydı ama 2 3 genç adam yerleştirildi kadroya geri kalanlar yaşları yerinde ve geçen sezon oyuncuları ya da kariyerinin sonunda oyuncular(Escude,Mcgregor,Niang) ile devam edildi. Kısa kesiyorum başka bişeyler daha ekleyebilirdim. Sizin düşünceleriniz nedir ?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• ellerinden geleni yaptılar.hatta mütevazi kadromuzla mücadeleci maçlar çıkarttık.3puan alamadığımız çoğu maçta 3puan alan takımlara göre seyir zevki yüksek maçlar izlettirdik.savunma da çok hatalar yapıp fazla goller yedik.çoğu kez hakem hatasına da maruz kaldık.

0|3
    1|3

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir büyük takım gibi,sadece kendi takımımızla ilgilenmek yerine,küçük takım gibi davranıp fenerin dümen suyuna girdik. bu fener aşkı bizi bitirdi. al işte şampiyonda olamadılar,ortada kaldık möö gibi :(

ne diyeyim biz aşk maduruyuz

1|2
    0|1
    • gizli cimbomlu :)

• sen Beşiktaşlıysan ben de cimbomluyum:))

• Kızmayın renktaşlarım.Birbirimizle uğraşmak yerine,oturup soralım kendimize,biz nerde hata yaptık diye

neden fenerin dümen suyuna girdik diye...

eğer bunu yaparsak,bir daha bu hataları yapmayız,özeleştiri herzaman başarı getirir.

Erkekler Ne Diyor 10

• Feda maddi anlamda işledi bence, futbol namına ise ne olduysa takım Fener maçından sonra raydan çıktı. Özellikle şunu gördüm ki sezon başında en iyi futbolu açık ara Beşiktaş oynuyordu. Hatta son yılların Türkiye'sinin en iyi futboluydu diyebilirim. Sonra sakatlıklar baş gösterdi, ardından hakem tutumları. Son Fener maçından sonra Beşiktaş futbol oynamasını unuttu sanki. Şahsen üzüldüm, o kadroyla şampiyon olmasını isterdim Beşiktaş'ın. İyi de gidiyorlardı ancak kendi kendilerini bitirdiler. Futbollarını unuttular adeta. Fenerbahçe ve Galatasaray Beşiktaş ile farkı açmaya devam ediyorlar. Bu gidişle Sporting Lizbon durumuna düşecek Beşiktaş da.

0|1
    0|0
  • Türkiyedeki sistem çok genç oyuncuları bir arada oynatmaya el verişli değil.

1|1
    0|2
    • heryer de artık bizim kılığımıza girip yorum atıyorlar:)

• yazııııkk kendi takımını gizliden tuttuğu gibi bizim takımımızı da gizliden tutmaya çalışıyor:))ne çekti bu be:)))

• Sorun feda seda değil. Bütçeyi kısmak doğruydu çünkü klüp batma noktasındaydı. Sene başında 3.lük dense birçok BJK'lı (ben dahil) parande atardı. Şampiyonluk şansı olunca heyecan oldu, sonra da hayalkırıklığı.

Sonuçta Samet Aybaba vizyonu belirli bir adam, yapabileceği bu kadar. Bir de futbol komitesi başında bu olayları bilmeyen biri olunca iyi bir kadro kurulamadı. BJK'da futboldan anlayan yöneticiler gelirse iş düzelir. Olayın sadece para olmadığı açık.

0|0
    0|0
  • kardeşim feda yı biz yapıyoruz. Hayatımızı feda ediyoruz sigarayı bıraktım kanser olmayayım diye ama mc gregor gerçeğini unuttum :(

0|1
    0|0
  • feda değil veda..

2|2
    1|2
  • Feda değil fenaaaaa.

2|2
    1|2
  • samet hocanın genç oynatması doğru fakat doğru kadroyu yapamadı bence

0|0
    0|0
  • bjk fb gs takımlarında feda diye bir şey olmaz. bir galibiyet 1 trilyon para demek.

kur güzel kadronu oyna topunu.

genç varda koymuyorlar mı? yok yetişmiyor sistem yok çünkü

0|0
    0|0
    • Sezon başında Hasan Türk ismi üzerinde çok duruyordu Samet Aybaba ilk maçlarda oynadı sonra kayboldu. Muhammed Demirci yetenekli oyuncu. Bunlara daha fazla şans verilmeliydi bence. Sonuçta klasik bir laf var ya bu takımların forması bile ilk üçe girer. Yani geleceğe daha fazla yatırım yapılmalıydı bu borçlar yoksa nasıl kapanacak. 2. sınıf orta yaşlı futbolcularla oynamaktansa 2. sınıf gençler ile oyna en azından kendini geliştirebilir.

• akhisardan 4 yeyince öyle demiyor işte taraftar.,

büyük kulüplerde gençlere tahammül yok maalesef.

• Feda yanliş algılandı gibime geliyo...

0|0
    0|0
  • 2-3 kuruşa ernst, q7 gibi adamları yollarsan feda derken FENA olursun

0|0
    0|0
    • Q7 varken 20 puan fark yedi bu takım. + O 2-3 kuruş birikince 500 milyon TL borç yapıyor.

Yükleniyor...