Kilo vermek istiyorum?

Merhaba arkadaşlar boyum 1.77 ve kilom 68. 10 kilo falan vermem gerekiyor. Fitness yapıyorum 2 haftadır peki beslenmemi nasıl yapmalıyım? Kilo verdiren kürler var mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Var. 2 Sene devam et spora öğrenirsin araştırma ve tecrübe gerekli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu işin en önemli kısmı beslenmedir. Hatta %80i beslenmedir. Ve buraya yazılacak kadar kolay değil ayrıca diyet değil bir beslenme planını hayat standardı haline getirip yıllarca öyle beslenmen lazım. Biz burda sana ne dersek diyelim bizim dediklerimize uyacağın süre maks. bir ay olur. Araştır internetten en basitinden dalga geçseler de canan karatayı dinleyebilirsin söylediklerinin doğruluk payı fazla :)

0|0
    0|0
    • Diyet demiyorum zaten beslenme şeklim nasıl olmalı diyorum cunku daha once yaptığım sporların beslenme ile bu kadar alakali değildi ve beni tanimadan uymuyacağimi nereden biliyorsun

• tabi ki bilemem genelleme konuştum sinirlenmene gerek yok :) ama sevmediğin birşeyi zorla ye dememiz de saçma. Mesela protein alman lazımsa ve tavuk sevmiyorsan illa tavuk ye diyemeyiz kırmızı et ya da balık seviyorsundur onu yersin. Ya da c vitaminini birçok şeyden alabilirsin brokoli sevmezsin de biber seversin. Demek istediğim o beslenme planı senin sevdiğin şeylerden oluşursa ona uyma süren artar veya strese girme ihtimalin azalır. Yoksa tabi ki çok sıkı iraden olabilir 6 ay hiç karb. almayan arkadaşım var benim. Ama şunu bil ki vücut konusunda değişim için hangi sporu yaparsan yap body building dövüş sporu veya pilates hepsi için beslenme en önemli kısımdır.

• ben spor antrenörüyüm beslenme konusunda da istediğin zaman soru sorabilir mesaj atabilirsin ama sana şunu demeden geçemicem, sana yardım etmek isteyen insanlara böyle sertçe konuşman güzel bir şey mi sence?

• Hey masallahh 🐴

0|0
    0|0
  • Gecko ❤️

0|0
    0|0
  • Hamurlu şeylerden kaçınmalısn tatlı türlerinden

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ekmek yemesen yeterli olur, yaş kaç? Boy baya uzun

0|0
    0|0
Yükleniyor...