Sürekli hoş bir kızla göz göze geliyorsunuz, en fazla ne düşünürsünüz?

Sürekli hoş bir kızla göz göze geliyorsunuz bir ortamda.Kız biraz havalı duruyor belki,giyimi konuşması düzgün.Sürekli olarak bakışmaya başladınız ve elektrik aldığınızı hissettiniz.Fakat birkaç saat sonra o etkinlik bitecek ve birdaha belkide hiç görüşmeyeceksiniz ya da çok uzun bir zaman sonra. Erkekler, bu durumda ne yapar,ne düşünürsünüz? Ciddi düşüncelere kapılır mısınız, yoksa sadece yoldan geçerken baktığınız hoş bir bayanda aldığınız geçici etki gibi bir etki mi bırakır sizde? Kızın nasıl davranmasını beklersiniz?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu kız beni aşar derim heralde öyle çok hoşsa. ama bana bakarsa bakışırsak hoşuma gider tbi. ama öylesine baktığını kesin segilisi olduğunu bile düşünürüm. belkide ruhsal duruma göre en iyi peşinden gideyimde çıkma teklifi edeyimde diyebilirim. öyl böyle şeyler işteyaa. hep olan şeyler bunlar zaten. bakarsın geçersin. hep böyle olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bakıyorsa hoşlanıyordur ve bu durum sık sık oluyorsa hele tamam. fakat benim gibi çekingense gelemiyordur yanına. bu arada unutmayız nasıl unutacaksın yattınmı gözleri aklına gelir uyuma süren uzar ahh ahh

0|0
    0|0
  • Etkinlikteysek isim cok kolay yanina gidip etkinlikle ilgili bisey sorarim. Zaten sohbet acilir. 1-2 espri yaparim ortam isinir. Ismini ogrenirim. Zaten kisiligini anlamis olurum. Daha sonra o da beni begemdiyse internetten onu bulurum ve bir sonraki etkinlik ne zaman diye sorup birlikte gitmeyi teklif ederim.

0|0
    0|0
  • bikere konuşmuştum öyle :D seminerde görevde gülümseyip duruyordu uzaktan , en ufak bir iş yapıyor çat gözgöze geliyoruz falan :D yanına gittim hikayeden şeyler sordum :D sonra dedim siz galiba benden hoşlandınız ben de sizi beğendim dedim :D sonrası sıçış soğuk davranmadı ama size öyle hissettirdiysem özür dilerim falan ama tanıştığıma memnun oldum dedi :D naza çekildiğini şimdi anlıyorum kız direk atlamak istememişti ama ozaman ret olarak algılamıştım hayırlısı :D

0|0
    0|0
  • konuşmak ister ama konuşamam :) ..etkisi eğer konuşamadıysam etkinlik bitinceye kadar sürer..

0|0
    0|0
  • bukadar güzel bir kız yalnız olamaz derim ve kendimi avuturum!''bu arada cogu kız bu düşünceyle yanlız kalır''

0|0
    0|0
  • Kız havalıysa hiçbir şekilde elektrik alamam ki ondan

0|0
    0|0
  • bu kız yollu derim kız kndini ağırdan satarmış gbi yaparak yaklaşmayı bilecek

0|0
    0|0
  • wc ye falan gitmesi beklenir giderse erkekte kalkar varsa bişi :)

0|0
    0|0
  • davranmasın mümkünse ben davranırım:D

0|0
    0|0
  • sorması ayıp biz nerde yaşıyoruz acaba :D

0|0
    0|0
  • ben çekingenim, birşey yapamıyorum :((((((

0|0
    0|0
  • Karşılıklı bakışıyorsak yanına giderim , kezbanlık damarları kabarmazsa tanışırız belki de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...