Yakın arkadaşımdan hoşlanıyorum. Ne yapmalıyım?

Yakın arkadaşımdan hoşlanıyorum. O benimle olmaktan mutlu. Ondan hoşlandığımı da anlamıştır. ancak sanırım aramızın bozulmasını istemediği için sevgili olmak istemiyor. Onu nasıl etkileyebilirim? Veya nasıl ikna edebilirim? Onu etkilemeye çalışırken onu aynı zamanda kaybetmemem lazım.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• zamana bırak acele etme eğer ciddi ilişki istiyorsan tabii yok kısa süreli olacaksa direkt dal mevzuya :)

1|0
    0|0
    • Ciddi ciddi düşünüyorum. Ki bugüne kadar hiç bu kadar ciddi düşünmemiştim. Çok da biriyle çıkmış da olduğum söylenemez. Bundan acemiyim ve ne yapacağımı bilmiyorum ya zaten ::

• ciddi ilişkiler de acele etmemek lazım ve birde bazı adımları erkeğe bırakmalı ilişkinin sağlığı açısından daha sağlıklı :)

• aynı sınıfta mısınız?

Erkekler Ne Diyor 9

• çooooook zor bir soru. alıştıra alıştıra kendine bağla. yavaş yavaş yani. iyi tebessüm falan filan işte

0|0
    0|0
  • sadece zamana bırakmalısın dostum zaten o da sana karşı boş değildir bence zamanla olsun zor olsun ama mutlu olun bence..

0|0
    0|0
  • etkileyemezsin. Bir kız bir erkeğe böyle tarz bir durumda kalırsa sadece sonuçsuz kalır hep. Tam tersinde ise uzaklaşırsın tamamen. (Not: genel durumlarda)

0|0
    0|0
    • Bence de en güzeli. Hatta başından beri sonsuza kadar arkadaşım olarak her zaman yanımda olmasını istediğim biri. Ama işte..

• bence hayatına biri gelse ve sen bişi demeden sevdiğini söylese duyguların değişir bence

• eve menemen yemeye cagır icecek ikram et icecegine azdırıcı at zaten o yapması gerekeni yapar gerisi senin edebiyatın ve duygu sömürüne kalır :D

0|0
    0|0
  • yapış dudaklarına konuşmasına müsade etme :)

0|0
    0|0
  • biraz dişiliğini hissettirmelisin

0|0
    0|0
  • açılmalısın:D

0|0
    0|0
  • söyle gitsin boşver, yoksa için içini kemirir hep

0|0
    0|0
  • direk söyle ya çekinme

0|0
    0|0
    • Kaybetmek de var.

• yok ya kaybetmezsin öyle düşünme ya kurtla kuzu yanyana durmaz zaten

sonuçta karşı cins içinde çok ufacık da olsa bir dugu olmasa o kadar samimi arkadaş olamazsınız zaten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...