Şampiyonlar Ligi'ni kim kazanır? Skor ne olur?

Evet arkadaşlar daha önce şöyle bir konu açmıştım ve tahminim Real Madrid-Atletico Madrid finaliydi, haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum :)

http://www.kizlarsoruyor.com/spor/q4954911-kuralar-cekildi-sampiyonlar-ligi-nde-final-kimler-arasinda-oynanir

İngiliz temsilcisi Manchester City'i saf dışı bırakan Real Madrid, Almanya'nın Bayern Münih takımını eleyerek finale kalan Atletico Madrid ile karşılaşacak.

Bu akşam İtalya'nın Milano şehrindeki Giuseppe Meazza Stadyumu'nda oynanacak Şampiyonlar Ligi finalini, İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Mark Clattenburg yönetecek. Clattenburg'un yardımcılıklarını ise aynı ülkeden Simon Beck ile Jake Collin yapacak. Macar Viktor Kassai ise 4. hakem olarak görev alacak.

MUHTEMEL 11'LER

Real Madrid: Navas, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo, Modric, Casemiro, Kroos, Bale, Ronaldo, Benzema

Atletico Madrid: Oblak, Filipe Luis, Godin, Gimenez, Juanfran, Carrasco, Gabi, Koke, Niguez, Torres, Griezmann

Maç 21:45'te TRT'den yayınlanacak.

Ben Atletico Madrid'in kazanacağını düşünüyorum. Skoru da 2-1 veya 1-0 olarak düşünüyorum. Berabere bitip uzatma veya penaltılarla da Atletico kazanabilir. Çok tahmin hakkı kullandım ama soruyu soran olarak bana atış serbest :D

• Real Madrid
    100% (15)61% (14)76% (29)Oy Ver
  • Atletico Madrid
    0% (0)39% (9)24% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ve kazanan penaltılarla Real Madrid, kendilerini tebrik ederiz :D

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Atletico'nun inanılmaz savunma yapısı var. Çeyrek finalde Barçayı yarı finalde de Münih'İ bu inatçı savunmayla geçtiler. Messi, Neymar, Suarez üçlüsünün bile kolay kolay açamadığı bu savunma kilidini Real de açmakta çok zorlanır. Göze hoş gelen futbol oynamayabilirler ama Simeone kupaya daha yakın taraf bence.

0|1
    0|0
    • Umarım kazanır artık da zirveye çıkar ya bu adam hakediyor :) Evet futbolları göze hoş gelmese bile bir kere kazansın şu kupayı :D

• çok salaklık yaptılar maç içinde penaltı falan kaçırılması her neyse öyle diyelim artık :D

• Griezmann'ı çok andım dün zaten 😂😂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Real Madrid

0|1
    0|0
  • evet finali bilmişsin gerçekten, korkarım ki kupayı atletiko madrid demişsin o da çıkarsa ve skorda tutarsa burda sana artık başka gözle bakmaya başlayacağım :D ben kendi tahmini mi söylüyüm real alır gibime geliyor maç 0-0 1-1 e evrilir uzatma da real bitirir ya da 2-1 90 dakika sonucunda real işi bitirir diyim...

0|1
    0|0
  • Atletico haketti inşallah kazanırlar

0|1
    0|0
  • Atletico alıcak bu maçı

0|1
    0|0
  • Barcayı Münihi eleyen takım Reali kevgire çevirir :)

0|1
    0|0
  • Trabzonspor.

1|0
    0|0
  • Atletico kazanacak

0|1
    0|0
Yükleniyor...