Kalçam güzel ama sıkılaşması gerek?

Arkadaşlar açık söyleyeyim ben ve etrafımdakiler kalçalarımı beğeniyor. Ama sıkılaşmasına ihtiyacım var sanırım bunun için hani hareketleri onerirsiniz?

0|2
13|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Jen Selter videoları. Facebook sayfasını takip edersen oldukça etkili hareketleri var.

1|0
    0|0
  • Merdiven çık -- in...

1|0
    0|0
  • Etraftakiler kalçan müthis bebem mi diyo çok ayıp :D

1|0
    0|0
    • Hahah kızlar diyor genelde erkekler de basit cümlelerle ima ediyorlar sonra da tavrımı koyuyorum zaten

• Kızlara bak ya :D

• bol bol ince taban ayakkabilarla yuruyus yap bisiklete binmekte iyidir yuzmek ya da uzun kulaclarla soguk duş; geceleri yüzükoyun uyumalar

0|0
    0|0
  • squatt knk

0|0
    0|0
  • bacagin arasina coconut yerlestir butun gucunle slk

0|0
    0|0
  • squad bisiklet çember

0|0
    0|0
  • Hadi spora

0|0
    0|0
  • Enteresan...

0|0
    0|0
  • squat yap sende

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • Hareket et

0|0
    0|0
  • Bol bol squat hareketleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 1 – Anında poponuzu kaldırın!

Dizlerinizi kırnın, uzattığınız kolunuzun üzerine doğru yatın. Kalçalarınızı hareket ettirmeden sol dizinizi açmak için nefes verin. Gerektiği kadar tekrar edin.
    Bunu tamamladıktan sonra sol dizinizi açarken iki ayağınızı da yerden kaldırmayı deneyin.2 – Hem popo – hem de karın, sırt ve kalça çalıştıran hareket

Kollarınızı önünüzde tutarak ve bacaklarınızı kalça seviyesinde açarak karnınızın üstüne uzanın.
    Sanki iki uçtan çekiliyormuş gibi gererek diğer kolunuzu ve bacağınızı yerden kaldırın. Kafanızı omurganızla aynı seviyede, yerden yukarıda tutun.
    Diğer tarafa tekrar edin.
    3 – Popo odaklı hareket

Sol bacağınızın üstünde durun, sağ ayağınızı arkanızda 90 derecelik bir açı yapacak şekilde yerden kaldırın.
    Sol dizinizi kırın ve dengede kalarak (diziniz ayak parmaklarınızı geçmeyecek şekilde) yere doğru alçalın.
    Yavaşça düzelin ve bir set tamamladıktan sonra sağ bacağınızla hareketi tekrarlayın5 – Kalça kaslarını ve diz altı kirişini çalıştırın

Sırtınız dik, ayaklarınız kalça hizasında açık ve kollarınız düz dışarı uzatılmış olarak ayakta durun. Dizlerinizi kırın ki, kalçalarınız yere paralel olarak, poponuz da düz pozisyonda kalsın.
    Bir saniye tutun ve başlangıç pozisyonuna dönün. Tekrar edin.
    4 – Kalça kaslarınızı çalıştıracak orijinal hamle hareketleri

1. Ayaklarınız kalça hizasında açık olarak ayakta durun. Sağ ayağınızla iki diziniz de 90 derecelik bir açıya kadar bükülünceye kadar sağ ayağınızla ileri doğru hamle yapın.

2. Bir saniye bu pozisyonda kalın ve sonra baştaki duruşa geri dönmek için geri çekilin.

0|0
    0|0
  • Squat, deas life, lunge

1|0
    0|0
  • ben victorias secret angels butt workout videosunu beğeniyorum.

1|0
    0|0
  • eliptik kondüsyon ile 4 ay

0|1
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0
  • Squat kâfi.