Beyler iddia oynayan var mı?

Ben bir arkadaşım söyledi bende onun gazı ile başladık iddiaya. Tuttur. com a üye oldum. Fakat bugüne kadar 40 tl harcadım ama bir defa bile kazanamadım. Amacım ise kendime babamı maddi anlamda yormadan kendi ihtiyaçlarımı karşılamak. İddia konusunda sürekli kazananlar var mı? Taktikleri nelerdir yardım ederseniz sevinirim 😥😏

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dün 8 de 8 yaptım 10 tlye 268 tl aldım oranlar düşük olduğundan

0|1
    0|0
    • Mesela kaç oranlı maçları oynuyorsun?

• Hadi ya iyiymis. Abicim sen numaranı versende beraber kupon yapsak olmaz mı? Cidden diyorum. Çünkü paraya biraz sıkışığım da ve şu oynadığım iki kuponda da 1 maçtan gitti canım sıkılmaya başladı artık 😏

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• İddayı zevk için oyna kardeşim öyle kendini kaptırma. İlla kazanayım diyorsan paranı sürekli 2 orana bas fazlasını arama. 10'u 2ye bas 20 yap hep böyle ilerle. 1 tane banko bul yanına 1.5 üstüler ekle 2 tane öyle bas.

0|1
    0|0
    • Aslında haklisin da öyle bile denedim hep zararlı olan ben çıktım.

• Surekli oynamiyorum. Kafama estikçe. Oyle oturup para kazanayim diye hirs yapmiyorum yani. Bir de ligler bitti artik. Yeni sezonu bekle. Milli maclar falan cok sürprizler çıkar.

• Tamam sağol dostum 👍

• Bırak bence

0|1
    0|0
  • Bu sene 75 kupon yatırdım soruları alayım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...