Fazla ciddiyim Gülemiyorum İtici miyim?

Arkadaşlar zaten yalnız takılmayı sevdiğimden sınıfta bazı sulu insanlar var her sınıfta olur bu tiplerden bir şey söyledikleri zaman bütün sınıf gülüyor ama ben gülemiyorum sınıftakiler de neden gülmüyorsun bir derdin mi var iticisin falan diyor.

Onlarla tenefüste vs konuştuğum zaman gayet eğlenceliyimdir espiride yaparım yeri gelince ama sınıf ortamında böyle davranılmasını sevmiyorum yani hocaların yaptığı espirilere bile gülmüyorum.Sizce bu fazla ciddilik iyi midir?

Özellikle kızlarda çok gülüyor bu tiplere onlarıda anlayamıyorum tenefüste gülecekseniz gülün ama hiçbir şekilde komik olmayan bu salakça espirinin nesine gülüyorsunuz.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ağır ağabeyi oyna yapacak bir şey yok gülmezsen gülmezsin insanların ne düşünüğünü boş ver ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Değilsin,çok iyisin.

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar..Ama yerine göre ciddi yerine göre rahatsan sorun yoktur

0|0
    0|0
  • bence kasma kendini oldugun gibi ol

zorla gülmekte itici olur

0|0
    0|0
    • yok sorun bende falan mı diyorum özellikle kızlar neden güler bu tiplere bilmiyorum hadi ben fazla yakışıklı değilim diğelim ama sınıfta yakışıklı bir çocuk var oda benim gibi kızlar yaklaşmıyor yanına.Anladığım kadarıyla kızlar bu tür konuşkan erkeklerle takılmayı daha çok seviyor.

• erkekler suskun kız

kızlar konuşkan erkek sever

Erkekler Ne Diyor 2

• Keşke herkes senin gibi olsa. Çok gülen, çok espri yapan adamın heybeti azalır ( Hz Ömer " radıyallahu anh )

0|0
    0|0
  • link aklıma bu geldi :D . Fazla cool takılmaya çalışma , kasma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...