Sizce Bjknin yaptığı etik bir davranış mı?

Daha takımı ile görüşmemiş birisine. Başkanı çıkdı görmek çok isterim dedi hocaları çıkdı çok görmek isterim dedi. Bu oyuncunun aklını karıştırmak değil mi.. Bu etik bir davranış mı sizce Bjknin yaptığı. Biz Tümer'i aldığımız zaman takımı ile anlaşmamış yurt dışına gidecekken yapmışdık.

• Evet etik davranış.
    42% (5)47% (8)45% (13)Oy Ver
  • Hayır etik davranış değil.
    42% (5)35% (6)38% (11)Oy Ver
  • Bjkliyim ama etik değil.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    16% (2)18% (3)17% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Aklını karıştırmak Bjk istiyor diye değil yanlış anlamayanın isteyenim çok fiyat attırın diyedir.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Sözleşme imzalandı falan diyorlar yok öyle bir şey kaynağı olmayan haberlere aldırış etmeyin. Elbette gelmesini isteriz takım için yararlı bir futbolcu olur ama zaten bu tür şeyler onu vereceği karar konusunda etkilemez. Kendi iradesi vardır herhalde 🙏

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• etik değil tabi bu, futbolcunun aklını karıştır ama iş yinede futbolcuda bitiyor karakterli bir futbolcu ise ilk önce kendi kulubuyle görüşür anlaşma yolunu arar, olmaz ise dışardan gelen teklifleri değerlendirir, kuluplerde bu sıralamaya uymalı işin açıkcası...

0|0
    0|0
    • Uyalı ama kafa karışıklığı Bjk istiyor diye değil para artırtır adam. Bana şunu veriyorlar siz neden bu kadar veriyorsunuz gibi.

• Dün yine ezdik Gs yi baskette izledin mi.

• izledim maçı, ya zaten direnmesi güçtü fener karşısında, ikinci yarı farka koştu 25 sayı oldu fark bir anda :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• gökhan gönülün ayağında kartal dövmesi var ve bütün yakınları doğuştan beşiktaşlı olduğunu söylüyor, sevilen ve saygı duyulan bir futbolcu ve sözleşmesinin bitimine 6 ay kala başka takımlarla transfer görüşmesi yapması serbestken, etik olmayan nedir? bir beşiktaşlı olarak bende takımımızda görmek isterim, aynı şeyi galatasaraylısıda trabzonsporlusuda söylüyor

0|1
    0|0
    • İşte Oğuzhan Fenerbahçe ile görüşse ne dersin ya da Gomez ya da Töre etik olan şey nedir bilihormusun pusuda beklersin takımı ile anlamşmadı mı anlaşırsın transfer demek Fener bu kadar veriyor ben onun 2 katını vereyim demek değil. Eğer Gökhan Bjk ye giderse ortada kalır. Fenerli Gökhan olmaz ya da Bjk li Gökhan aynı Rüştü Tümer gibi.

• ülkenin cumhurbaşkanı hakkında konuşurken recepcim demesini beklemiyorsun sanırım, tabiki sayın diyecek. fikret orman kulübün şuandaki başkanıdır, söyledikleri beşiktaş taraftarını ilgilendirmez, tolga ile sözleşme yenilensin diyen bir beşiktaşlı olduğunu sanmıyorum ama 3 yıllık sözleşme yenilediler mesela. fikret ormanın kendi görüşü, beşiktaş taraftarını bağlamaz

• twitter da anket yap ve bakalım istersen volkanı seven fenerbahçeliler var mı? birkaç karaktersizin yaptığını tüm beşiktaşlılara maledecek kadar çocuksan ne diyeyim ki ben sana. ''rıza hoca iki ekmek bir süt'' yazdıklarında kafanı kuma mı gömüyordun?

• Fiko etik davranmaz beleşe bakar

1|0
    0|0
  • Mehmet Topuzu Stochu Tümeri etik şekilde alan başkanına sor

1|0
    0|0
  • Kupa gsnin şampiyonluk bjknin , fener ağlama :)

1|1
    0|0
  • Etik disi aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...