Fatih Terim 4. Galatasaray Döneminde Başarılı Olabilirmi?

Bildiğiniz gibi çok büyük bir sürpriz olmazsa İmparator Euro 2016 sonrasında Galatasaray ın başına geçecek. Son 2 ayda Galatasarayın 17 Mayıs kutlamasına katılan ve Dursun Özbekle uzun sohbet eden Terim yaptığı açıklamada Galatasaraya kapris yapmasının mümkün olmadığını ve isminin Galatasarayla anılmasının şu anki konstrasyonunu etkilemeyeceğini söylemişti. Dursun Özbekte iyi transferlerle Terimle Şampiyon olacaklarına kesin gözüyle bakıyor

• Evet
    87% (13)54% (15)65% (28)Oy Ver
  • Hayır
    13% (2)46% (13)35% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen olur en azindan bu seneden cok cok daha iyi olacagi kesin. Bu kadroya ilave yapilmazsa gerektigi kadar sapkadan tavsan cikarmaya calisacak bunu basarabilirmi zor ama imkansiz degil. 3 takiminda kadrolari denk olsa ozaman tadindan yenmez lig Fatih Terimi ozaman görün dunde yazdigim gibi gereksiz elestiri yapanlar korkudan yapiyor bence ismi bile yetiyor.

1|0
    0|0
    • Bu kadro bence o kadar kötü değil. Sezon başında Hamza ve Denizli takımı çok kötü oynattı ama Riekerink bile takimi azda olsa ayağa kaldirdi. Fatih Terim 3 transferle bu takimi uçurur. Seneyede Şampiyon olunca 3 transfer daha yapar yine Avrupada imparator gosterir kendini

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki başarılı olur.
    Fatih Terim demek başarı demek

1|2
    0|0
    • 1 sene önce milli takım Euro 2016ya gidecek deseler kimse inanmazdı

• Aynen öyle.
      Fatih Terim'le anlaşıldı mı bilmiyorum ama, imparatorun gelme ihtimali bile bazılarını panige sevkediyor :)

• Gizli degil normal yaz biraz gorsun herkes disi aslani :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Galatasaray'in halen daha su adama bel baglayarak cozum aramasi hakkatei iyi bir vizyonsuzluk ornegi

0|1
    0|0
    • Fatih Terim Türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi teknik direktör ve kendisininde hala söylediği gibi Galatasaray ın yaşayan efsanelerinden biri. Terime bel bağlamayacakta kime bağlayacak?

• Ve sen gelmiş güvenilern milli takım var diyorsun.

Nah güvenilir, daha geçen İngiltere maçında takımın ne kadar bitik ve kondüsyonsuz olduğunu gördük. İngilizler fizik gücüyle yendiler bizi.

• Brezilya'nın karşısında üç tane pas yapamayıp 4 gol yediğimizde de Fatih Terim vardı.

• Özbek başkan falan değil bildiğin kukla.
    Terim bizi şampiyon yapar ali dürüst ve albayrak mutlaka yönetimde olmalı

0|0
    0|0
  • "fatih terimin artık bıktım Galatasaray ile milli takım arasın da gelip gitmesine."

0|0
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
  • Ersun yanal-Trabzonspor
    Şenol güneş-Beşiktaş
    Fatih terim-Galatasaray

umarım daha iyi bir sezon olur

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • fatih terimin artık bıktım Galatasaray ile milli takım arasın da gelip gitmesine.

0|0
    0|0
    • Keşke Fenere gelse ne sevinirsin dimi ama

• Zaten İmparator o size Fatih Terim 5 beden büyük gelir Vitor size yeter☺

• benim Fenerbahçeli olduğumu nereden biliyorsun. adam itici.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...