Fenerbahçe şampiyonluk

sizce fenerbahçe şampiyonluk yarışından tamamen düştümü

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Daha bu iş bitmedi bence.Puan farkı 7 ve önümüzde 4 maç var yani 12 puan fenerbahçe galatasaray maçında fenerbahçe 3 puanı alır dersek (gsyi yenemeyecekse zaten şampiyon olmasın) geriye 3 karşılaşma kalıyor ve puan farkı 4 .Kalan maçlarda galatasarayın 1 galibiyet ve 1 beraberlik alması bir maçıda yenilmesi lazım yani şampiyonluk daha tam olarak gitmedi fenerbahçe bugün sadece fenerbahçe fark 4 puanken galatasarayın puan kaybetmesini bekliyodu şimdi ise bir beraberlik ve birde mağliyet almasını bekliyecek artık

0|0
    0|1
    • Ama ben fener galata maçını fener alır diye bakarsak böyle bir seneryo yaptım

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence öyle ama bu kadar sevinc de yeter bana lazio ezer diyenlere agzinin payini layıkıyla verdik sonuna kadar da destekliyorum

0|2
    0|4
  • Düştü diyebiliriz.

0|1
    0|0
  • Yani düştü.

0|0
    0|0
  • düştü sayılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence düşmedi çünkü Fenerbahçe bugün yenilmese haftaya yenilecekti bugün yenilmesi daha iyi oldu takım stresten kurtuldu bence sonraki 4 hafta daha iyi oynayacak ve 6asaray rehavete kapılıp puan kaybedecek ve işi Kadıköyde bitiricez :)

0|2
    1|3
    • inş be kardeş 3 kulvardan devam ediyoz, üçünden de olucaz die korkuyom çünkü aykut kocamanı çözemiyo insan güven vermiyo insana :)

• İnşallah fenerbahçemiz şampiyon olur en azından şampiyonluğu son haftaya taşıyalımda trabzonun gsyi yenmesini bekleriz trabzon bizi şampiyonluktan etti inşallah şimdide galatasarayı edecek

• Fenerde hep uefa öncesi bide sonrası kaybetti

• psikilojik olarak düştü bence

0|0
    0|0
  • malesef çok kötü oldu

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe 2.liği korumaya çalışmalı

0|0
    0|0
  • Düştü bence

0|0
    0|0
  • ne yaparlarsa yapsınlar kadıköyde 6-0 yeneriz :)

0|1
    0|4
Yükleniyor...