Kapat

Futbol hakkında yardımlarınızı beklerim :)

Merhaba , iyi akşamlar arkadaşlar.

Evet , bir erkek olarak bu soruyu sormaktan utanç duyduğum için gizli olarak soracağım :P

Az evel facebook olsun , kızlarsoruyor olsun , twitter olsun "GALATASARAY ŞAMPİYON" gibi tabirler kullanılıyor.

Şahsen Galatasaraylıyım ama kadroyu sayın derseniz bile sayamam :) Takım kazanacak , başkanlar kazanacak , oyuncu kazanacak...vb herkes kazanacak fakat biz taraftarların eline geçen hiçbirşey olmadığı gibi , kaybedeceğimiz onca para olacaktır.

Hiçbir takımın getirisi olmayacağı kesin fakat onca takım arasında GALATASARAY :))

Bir sezonda toplam olarak kaç maç yapılır ? Lig'in bitmesine bu kadar maç varken galatasrayın şampiyonluğu nasıl olur da kesin olur ?

İyi bir anlatırsanız sevinirim , teşekkürler.

İyi akşamlar.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ligde 18 takım ver senin dışında 17 takım var onlarla 1 iç saha bir deplasman maçı yaparsın yani her takımla 2 maç 17 takım olduğu için 17X2= 34 hafta galatasarayın şampiyonluğu kesin değil ama çok yüksek ihtimal yani şimdi 4 hafta kaldı en fazla 12 puan toplayaiblirsin o yüzden mersin idmanyurdu düştü mesela bir puan durumuna bak ordan anlarısn 12 puamn alsa bile düşcek o kadar az puanı var kesin yani

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• boşver uzun hikaye

0|0
    0|1
  • Ben aşkı CİMBOM GALATASARAY'LA öğrendim <3

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• futbol bir tutkudur kardeşim. bizim elimize geçen mutluluktur. şampiyon olunca mutlu olcaz sevinçten birbirini ezen taraftarları görürsen anlarsın elimize geçeni.

1|1
    0|0
  • kadroyu niye sayamıyorsun izlemessen hiç sayamazsın ben sana 32 kişilik kadroyu bile sayarım

pasörün teknik ekibine kadar sayarım

0|0
    0|1
Yükleniyor...