Şampiyon GALATASARAY , ne düşünüyorsunuz dünyanın en büyük takımın taraftarları ?

link

BUNU dinlmeyenler CİMBOMLU değildir !

SARIIIIIIIII KIRMIZIIIIIIIII ŞAMPİYON ?

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• link

ağlama fener ağlamaa :D

2|3
    0|2
    • Son dakika : Aziz Yıldırım soyunma odasında hakemi kovalarken arka adalesi yırtıldı.

:))))))

• Ben bu hayatta 1. Allah varken ateist olanlar 2.de Galatasaray varken diğer takımları tutanları anlamıyorum .

• ama diğer takımlarıda tutan olmassa kimle dalga geçicenki :D

birgün herkes fbli olacak

diğer 364 gün gs lı :)

Erkekler Ne Diyor 26

• hayırlı uğurlu olsun

2|3
    0|1
  • Ligi 3 kupa ile kapatıcaz uhsafhasufhasuhu :D

Puan farkı 1 puan kaybettiğiniz an şampiyonuz asfuahsuhfashu :D

Noldu fenerim dar mı geldi Ankara :D

link

1|4
    0|3
    • asdkoasdkoasdkoasdkokoasd en büyük eğlence 7enev5ahçe :d:D:D

• Az kaldı, gelıyoruz kadıkoyün o mehtaplı semalarına..

Hadi bakalım.

1|5
    0|2
  • Büyük ve güzel taraftarınız var ama "dünyanın en büyüğü" değilsiniz arkadaşım. BEŞİKTAŞ çArşı'nın en ateşli ve en sağlam taraftar olduğunu bütün dünya biliyor, bu kesin bir gerçek :)) ama sizi tebrik ediyorum şampiyonluğunuzu :))))

1|3
    0|4
    • sağol ana göre öyle ama :))

• Herkes için kendi takımı öyledir ama biraz gerçekleri de görmek lazım, tarafsız olmalıyız :))) yine de İnegölsporlular olarak tebrik ederiz :)))

• Aziz Yıldıvım İlhan Cavcav'la Olan İlişki Durumunu "İlişkisi Yok" Olarak Değiştirdi

2|4
    0|3
  • dur dur daha kutlama. şampiyonluğumuzu kadıköyde fenevlilerle kutlayacağız :D bizim için kadıköyü yakacaklar :D çok güzel bir kutlama olacak :D

2|2
    0|2
  • Hemen değil yaaa, Kadıköy de alalım kupayı. Fenere koydukça (yendik manasında, gerçi sen anladın fener ama... )kupa çıkıyor diyoruz ne güzel.

1|0
    0|0
  • 33. haftadan önce şampiyonluğu garantileyelim de yine sahalarında kupa kaldırmayalım diye yapılan puan kayıpları...Sizi gidi uyanıklar sizi.

1|5
    0|1

GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU GALATASARAY

Kadıköy Şampiyonunu ağırlayacak 12 Mayıs ta ve o gece Işıklar sönsede CİMBOM ŞAMPİYONLUĞUNU KADIKÖYDE KUTLAYACAK :D :D :D

1|3
    1|1
  • Zaten Drogba ve Snıjderı alarak şampiyon olacağımızın sinyallerini vermiştik :)))

1|3
    0|1
  • şampiyon mu ? sanki arada 20 puan var..önünüzdeki maçlarda kayıp vermeyeceğinize bu kadar eminmisiniz? ayrıca dünyanın demişsin :) şimdi reali yendinizi diye mi oldu bu..unutmayın reali siz yenmediniz sadece o izin verdi :) rea madrid kendi öz futbolunu oynasaydı o sahada eser kalmazdı sizden :) ben takım tutmuyorum ancak öyle ahım şahım bir futbol oynamıyor türkiyedeki hic bir takım..bu yüzden dünyada bir adamı iki tane galatasaray yapacak takımlar varken bu iddia biraz komik olmuş :)

1|2
    1|4
    • :)) o eziği kuşlara söyle sen :) he ayrıca o ezik dedin kuşların ikiside tarihlerinde ligi hiç 8 inci bitirmedi :) en baba rakibinden 6 tane de yemedi :) bir söz vardır..gün gelir devran döner horoz çöker tavuk gömer:)

• kullandığın o lan kelimesi sana hoşuna gidecek bir tabirle geri döner de..şimdi kezbanlarla uğraşmayacak kadar sevinçliyim :))..bu yüzden ne senin linkini takarım nede abuk subuk cevaplarını..liseli olduğunu bilseydim vallah yorum yapmazdım:))

• heeheetamamsensin nickli p**evenk..ben fb li değilim bjk li de değilim..hiç işim de olmaz takımla falan..ben sadece şunu anlamıyorum..dünyanın en büyük takımı olayını...türkiyeden öyle bir takım sittin sene çıkmaz..siz oynadığınız oyuna futbol diyorsanız derhal beyin doktoruna müracaat edin..türkiyedeki tüm takımların işi gücü şike olmuş..fb başkası aziz belli ne mal olduğu gs nin başkanı zaten süzme o... çocuğu.. bjk için söylenecek bir sey yok durum ortada..neyin kafasını yaşıyorsunuz amk..

• Hayirli olsun tebrik ediyoruz.

2|2
    0|0
  • Benim var zaten asalet ARMADA :D

şiiişşş

sessizlik

Kadıköy kan ağlıyor :D

malum

:D

2|2
    0|2
  • bunu 30 hafta öncesinden biliyorduk uA

1|4
    0|1
  • Galatasaray.

1|2
    1|1
  • evet ilahi adalet :)) türkiyeye şikeyi getiren ilk takımdır salatasaray :) oyunun kimlere oynandığını görüyoruz..:)

0|2
    1|5
    • zuhahahhaah ağlama cikcikkkk kanıtın varsa git mahkemeye lafla oslaydı oohoooo

• şarkıya dislikeee

0|1
    1|2
  • galatasaray dünyanın en büyük takımı mı?

1|3
    1|6
  • Hiçbirşey belli olmaz bakarsın Gs yenilir haftaya sonrada Kadıköye anladınız siz onu :)

1|1
    1|4
    • ahh şu hayaller de olmasa :D kurmaya devam edın az kaldı az :D

• Bekleyip görücez eğer şampiyon olursak olaki sakın ağlama bundan iki sene önceyi hatırla biz iyi gün taraftarı değiliz canı sağolsun yenildiysede :)

• yavaş gel daha 4 hafta var

0|0
    1|0
  • Işıkları kapatsınlar. GELİYORUZ !

0|3
    0|1
  • Böyle bir sitede böyle konular... Hmmm...

0|0
    1|1
  • dünyanın en büyük ve tescilli takımı link (: biz söylemiyoruz, dünya bundan bahsediyor.

0|0
    3|6
  • Dünyanın en büyük taraftarı Beşiktaş taraftarıdır

1|0
    1|4
  • mevcut ks kullanım kurallarına göre, bu başlığın kaldırılması gerekmiyor mu?

1|2
    2|5
    • ne alaka zoruna mı gitti

• senin gibi provakatörlere bu sitenin ihtiyacı olduğunu sanmıyorum zaten. keyfin bilir.

• haklısın, seni fazla ciddiye almışım provakatör falan diye, boşver.

• neredeyse bütün takımlar fenere aslan kesilirken, cincona yatarsa bir zahmet şampiyon olun zaten.

1|1
    1|5
    • şikeciysek kanıt, belge göster. ayrıca cinconu fransız masoncular kurmuşken, fener cephede türk ordusu ve halkı için düşman takımlarla alnının teriyle maçlar yapıyordu. tabii çamur atmak kadar basit bir şey yok, her cinconlunun yaptığı gibi bol keseden konuşun anca. sırf traş.

• sana kalsa herkes fransız, ermeni, türk değil. he he ondan.

• Biraz omega3 tüket, üzüldüm :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Nice şampiyonluklara.

2|2
    0|0
    • sağol en büyük GALATASARAY

• Takım tutmadığım halde GS'nin şampiyon olmasına sevindim.. Daha doğrusu FB kazanamadı diye seviniyorum :) Fenerbahçe fanatiği olan kardeşim FB yenilgi aldığında anca beni rahat bırakıp susuyor :)

1|3
    1|1
    • Iyy 7enev gibi takımı nasıl tutar renkleri iğrenç bir kere D: neyse senin sevinmen yeter şekerim :)

• avrupa'da herkes fenev'e hileci 7 yıldızlı şikeci diyo , kim fenevle eşleşse öyle manşet atıyorlar ülkelerinde ve bence bu büyük bir utanç kaynağı :=)

• Bu onu daha fazla kışkırtacaktır :-) Tescilli şikeci dedim diye 1 hafta küstü :))

• Nice Şampiyonlu yıllara GALATASARAY.

2|2
    0|0
  • Ne yazık ki büyük ihtimal galatasaray şampiyon.

1|0
    0|0
Yükleniyor...