Eski sevgilim gözümün önünde sevgilisiyle ...

Eski sevgilim, yeni sevgilisiyle önümde sarıldılar koklaştılar. Hemde gözümün içine baka baka güle güle yaa. Yani deliricem artık unutmam gerek ama onlarla aynı sitede oturuyoruz göz gözeyiz her seferimde aklıma geliyo ve deliriyorum gençler. :( Ne yapayım onların yanında takmayayım dimi?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Zamana ihtiyacın var, o süre zarfında bir şekilde kendini bu duruma alıştırman gerekecek...

Takma demekle olmaz tabisi, zaman ve sabır gerekiyor sadece, kısa zamanda atlatacağını düşünüyorum, çaba göster sadece

0|0
    0|0
    • Bak mesela bu gün. Voleybol oynuyoruz yarabbim kız alt tarafı topu kurtarıcam diye file doğru giderken eli fileye takılıyo. '' Ayy bişiiin varmııı ayy nolduuu bir oyunu durduruun ayyy'' ıne lan allah belasını versin artık başka bişi demiyorum

• Gerçekten...

• gerçekten

Erkekler Ne Diyor 13

• ne onların yanında nede başk bir sekilde takma..az kendinize değer verin kızlar..nedir sizin bu göz göre göre değmeyecek üzüntüleriniz..kahır olsanız çekilmezsiniz he..adam başkasıyla sarmaş dolaş deliricem diyor..tek mi yaratılmış vatandaş takılıp kalmışsın

1|0
    0|0
  • Adı üstünde İhtiyay Eski Sevgilin Eski Bırak onu Sen tecrübeli bir ihtiyarsın...

1|0
    0|0
  • Takmıcaksın bu şeyleri.

1|0
    0|0
  • tam dayaklıkmış .. :/

1|0
    0|0
  • yanında olsaydım nar cubuguyla döverdim seni yemin ederim.

1|0
    0|0
    • Nedennn :((( :)

• sen sür eşegini nigdeye.

• Allah allah o sürsün eşeğini niğdeye beni kaybetti ya o o*ya gitti tövbe tövbee

• Takmıycaksın tabiki.

Biryerde seninde aklına eski anılar geliyor, belli bir yaşanmışlık var sonuçta ama senin delirmemen lazım. Kendine daha yakışıklı bir erkek bul.

1|0
    0|0
  • kız kaşar erkek nefsine uyduysa sen efendiliğini bozma yeter arkadaşım ;)

2|0
    0|0
  • sende çok geçmeden sevgili yap kendine

1|0
    0|0
  • saçını başını yol :P

1|0
    0|0
  • Onlar bir yapıyorsa, sen iki yap abisi.

1|0
    0|0
  • alışmaya çalışmalısın

1|0
    0|0
  • yapacak bişey yok ne yaparsan yap aklına gelir. kafanı meşgul edecek şeyler bul

1|0
    0|0
  • adama hak verdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• civi civiyi söker yeni bir ilişkiye basla kafandan silmeye calıs ona odaklan aklını baskasıyla doldur fark etmeden unutur gidersin başarabilirsin

1|0
    0|0
  • canım aynı durumdayız ben umarsamaz bır sekılde davranıyorum ve yenı bırı varmıs gıbı yapıyorum hayatımda yanlarından gecerken kahkaha felan atıyorum sakın onların yanından gecerken felan uzuluyomus gıbı yapma mutlu olurla umursma kudursunlar

1|0
    0|0
    • Aynen öyle yaptım bu gün. Ama biraz kafayı yemiş giibi oldu. Ota boka gülmeye başladım. Hala salak saçma gülüyorum. Geceleri uyku girmiyo gözüme amk. Kendi kendimde diyorum değer mi diye ama değmez. Olmuyo aga olmuyo. Ama intikam düşündüm bilmiyorum belki intikam alırım.

• Umursamaz davran ve mutlu gorun

1|0
    0|0
  • yani mantıklı olan unutmak tabiki ama öyle ha deyincede olmuyo tabiki çıldırmakta haklısın Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Takma canım benim istersen senin yerine itinayla küfür edebilirim burdan ben sinir oldum :D

0|0
    0|0
    • :D :D Olur valla bide beni faceden sildi. Neymiş efendim çok konuşuyomuşum. Ya rabii selam diyoruz sus diyo neden diyorum işte diyo off ya diyorum çok konuşuyosun diyoo :D :D Valla gülünücek durum benimkisi :D

• hahahah :D Ah be yavrum bide bu çocuğu takıyormusun kafaya aklına getirmeye bile değmez gül geeç :))

• Aynen yaa :D :D

• Umursamaz ollll

0|0
    0|0
  • ne isterse onu yapabilir sonucta eski sevgilin ..

0|0
    0|0
    • Ama dayanılmaz bişi. Eski sevgilin hala unutamadığın eski sevgilin gözünün içine baka bakagülüp koklaşsa sen napardın? :/

• Ozaman yakisikli birini araa hahaah sanki yok :DD

• Valla yok yaa :D

Yükleniyor...