RVP ve Nani Çin'e satılmalı mı?

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

• Nani satılmalı RVP kalmalı
    38%(3)20%(8)Oy Ver16%(5)
  • RVP satılmalı Nani kalmalı
    0%(0)12%(5)Oy Ver16%(5)
  • İkisi de satılmalı
    50%(4)52%(21)Oy Ver53%(17)
  • İkisi de kalmalı
    12%(1)16%(6)Oy Ver15%(5)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Çin yakında bizim köyü de alacak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Nani satılabilir ancak RVP satılmamalı. Eğer bizim takım adam gibi ortalar yapsaydı, paslar verseydi RVP gol kralı olurdu. Ki RVP beşiktaşta olsaydı gomezden daha çok gol atardı. Teknik direktörün değişmesi lazım acil, uefa dan dolayı pereira kalacak diyorlar ancak Yılmaz Vural, Aykut Kocaman vb gelirse çok sevinirim.

1|0
    0|0
  • Özellikle Rvp belki bekleneni veremedi ama Nanide Rvp de kaliteli oyuncular yerleri dolacaksa gidebilirler tabiki beklenenenin altında kaldılar Nani daha iyi olsada.

0|0
    0|0
  • satın gitsin

1|0
    0|0
  • Ikside defolmali.

1|0
    0|0
  • iyi futbolcu değildir denemez bunlar için ama bazen futbolcular gittikleri takımlarda iyi işler yapamayabiliyor, ya da tam tersi ortalama bir oyuncu takımda kendisini parlatıp yıldızlaşadabiliyor... bana göre ikiside gitmeli ama nani nin kalma ihtimali var ne yazık ki.. teknik direktörde gitse hiç fena olmaz...

0|0
    0|0
  • İkiside çin malı çıktı rıza baba 😄

1|0
    0|0
  • ikiside satılmamalı pereira gitmeli

0|0
    0|0
  • RVP silah ismi galiba satılmasın onlar 2023 bekliyor zaten

0|0
    0|0
  • Çinde profesyonel oynuyormuş birde fener şok, vefad :D :D

0|0
    0|0
    • ikisi de giderse fenerbahçe şampiyon olur. ama pereira da gitmeli ve yerine aykut kocaman gelmeli.

• Ne kadarda futbolla ilgilenen bir kız. :D Keşke sizin hatrınıza futbol masalarda değilde yeşil sahalarda oynansa...

• keşke :)

• Top oynamadik ki ag. Adam. gol atamadi. Rvp kalmali hoca gitmeli aziz birakmali.

0|0
    0|0
    • rvp ve nani de gitmeli.

• Rvp kalmali. Uefanin incelemesi var kulup uzerinde naninin yerine adam var zaten. Golcu gonderip golcu almak salakca olur rvp kesin kalmali.
      Gitmesi gereken cok isim varda rvp kalmali. Aziz gitmeli ornegin hoca gitmeli.

• İkiside satılsın

1|0
    0|0
  • gsli olarak ikiside satılsın diyorum 😈

1|0
    0|0
  • Çin malı olduklari için iyi olur

1|0
    0|0
  • hayırdır öyle bir dünya yok :D futbolcu istemezse hiçbirşey yapamazlar :D onlar gibi büyük futbolcu öyle bir sözleşme yaparlarki yerinden oynatamazsın :D istedikleri takıma gidebilirler :D

0|0
    0|0
    • O zaman kadro dışı bırakılırlar ve maç primi alamazlar.

• kafalarına göre kalmak isterlerse kalırlar gitmek isterlerse giderler :D

• yarım sezon boyu kadro dışı kalırlarsa pek kalmak isteyeceklerini sanmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç düşünmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...