Kız arkadaşımkın başkasına baktığını gördüm :/

kız arkadaşım ben hastalandımmı ilgisini üzerimden eksik etmiyo ayrılmak istemiyo ama bu aralar başkalarına baktığını farkettim napcam bilmiyorum ne niyetle baktığını bilmiyorum uzun süredir birlikteyiz sizce niyeti n olablir ? benm en nefret ettiğim bir karaktere sahip oldu

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bakmalar acaba.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok kötüymüş ya

0|0
    0|0
  • bi kişiye sürekli mi bakıyo yoksa herkese baktığı gibi mi bakıyo

0|0
    0|0
    • mesela sahilde yürüken yakışklı biri geçsin gizliden bakıyo benim baktğmı görnce hemen gözünü ceviriyo veya caddedeysek arabaların içine bakıyo sonra tartştıkmı bakmadm diyo ağlamaya başlıyo napıcamı sapttım artık

• evet oldukca yardmını dokundu teşekkür ederim keşke herkez senin gibi düzgün bir şeklde yorum yapıp fikrini paylaşabilse :)

• rica ederim :))

• Küpeyi çıkar sakal bırak masaya bir tane kodun mu oturt.

0|0
    0|0
    • öyle olmuyo o işler işte. ben zaten yeri gelince konuşmasını biliyorum. zaten baktığını söylemiyo bakmıyorum diyo gizliden bir kaç kez yakaladım 10 aydır birlikteyz ayrılmakta istemiyorum alışknlığm var

• Alışkanlık diye değerlendiriyorsan hemen ayrıl zati peh

• Gözünü oyarım o gözleri agzına sokarım . insan olsun bana bakacak bana !

0|0
    0|0
  • Dediğin gibiyse hakısın.

0|0
    0|0
    • sence n yapmalıyım yani sen bayan olduğun için daha iyi bilirsin bunun nedeni ney olablr ilk zamanlar bir erkek gördğümü kafasnı cevirirdi kimseyle muhttap olmazdı.

• Dikkatimi çekti dersin acaba benmi yanlış algıladım ama... sor

• hiçde sevmediğim karakter erkek içnde geçerli sanırım zamannında büyük konştm :)

• Tekrar hastalan ilgisini üzerinden eksik edecek mi bak

0|0
    0|0
    • dün hastalandım zaten ilgsini eksik etmiyo sürekli ilgi gösteriyo ama kimseye bakmadığını söylyo aceba benmi büyütüyorum diyorum ama baktığına şait oldum dalgnlkla bakmşım dyo hep bir bahanesi var

• bana yakıştıran yakştırıyo saçı merak etme fotorfdaki gbide durmuyo zaten gereksz yorum yapma tecrübeliysen konuş.

• İyi.İlgileniyorsa hala, sen büyütüyorsundur.İlgisi azalırdı yoksa

• gel benim ağzıma et diyor.

0|0
    0|0
  • ne çektin bee ugurcaan

0|0
    0|0
    • benim gibi birisinide bulamaz mutlıu olsun diye bir çok romantklik yaptım yeri geldi cebimde yokken bile arabayla dışarı cıkarttım ama n yazıkki kıymet bilinmiyo.

• vasfiye teyzemm :d

• :DDDD

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer ki bakmaya gelmişse olay yandın. Bence bitir ilişkiyi yoksa boynuzu yersin o bitirir daha çok yara alırsın. Yavaş yavaş sen bitir kafanda. Eğer yapmadıysa neden ağlıyor? Çünkü klasik ağlamanın arkasına sığınıyor.Sende safsın ya inanıyorsun. Bu benimde başıma gelmişti. Benim kide ilgisini eksik etmezdi iyi ki seni tanımışım vs der ayrılmak istediğimde kapıma gelir saatlerce ikna etmek için dil dökerdi ama bakmadan da durmazdı. Bakma olayı da yaklaşık 7-8 ay sonra başladı. Söylediğimde de kimseye bakmıyorum derdi. Bence sıkılmış ve farklılık arıyor. Değişik zevkler peşinde demedi deme. Tecrübe konuşuyor...

0|0
    0|0
    • ekliyorum kabul et ordan knuşlam anlaşılan bu konuda tevrübelisin düşüncelerini paylaştğn içn teşekkürküğr ederm

• onu bu konuda uyar başka bişey yapma

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • valla kardeşim ayrılmak ıstıyorda söyleyemeye bılıyor olabılır acıyor olabılır sana

0|0
    0|0
  • Dudaklarını ısırmıyorsun demek ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...