Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Bence Fenerbahçe Van Persie, Nani, Fernandao, Souza, Ozan Tufan gibi oyuncularını satıp yerine Eren Derdiyok, Erkan Zengin, Epureanu, Rajko Rotman ve Visca gibi deneyimli ama başarıya aç oyuncular transfer etmeli.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış düşünce olduğunu düşünüyorum. zamanında emenike bienvenu falan geldi de noldu? bu saydıkların küçük takımların büyük oyuncusu

0|0
    0|0
    • Bence 4. yıldızı getirecek oyuncular bu tarz oyuncular. Diğerleri sadece tatil yapmaya geliyorlar Türkiyeye. Ne yazık ki Türkiye böyle bir ülke. Futbol açısından İngiltere, Almanya, İspanya gibi Avrupa ülkelernin yakınında bile değiliz. Aslında her açıdan onlar bizden daha iyiler. Bu nedenle Nani ve Van Persie gibi futbolcuların bu ülkedeki başarısızlıkları onlar için pek önemli olmuyor maalesef.

• Gereksiz atarlar neyse tartışmaya gelmedim iyi geceler

• iyi geceler. asiyim ulan ben :D

Erkekler Ne Diyor 3

• takımın adınıda fener idman yurdu koyalım mı

0|0
    0|0
    • Fenebahçeye 4. yıldızı getirecek oyuncular başarıya doymuş oyuncular değil, bu tarz deneyimli ama başarıya aç oyuncular olacaktır.

• Bence 4. yıldızı getirecek oyuncular bu tarz oyuncular. Diğerleri sadece tatil yapmaya geliyorlar Türkiyeye. Ne yazık ki Türkiye böyle bir ülke. Futbol açısından İngiltere, Almanya, İspanya gibi Avrupa ülkelernin yakınında bile değiliz. Aslında her açıdan onlar bizden daha iyiler. Bu nedenle Nani ve Van Persie gibi futbolcuların bu ülkedeki başarısızlıkları onlar için pek önemli olmuyor maalesef.

• aynen öyle :)

• İddaa oynuyomusun :) ?

0|0
    0|0
  • ne malsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...