Kaliteli protein tozlarida zararli mi ve ayda sporla kaç kilo alabilirim ortalama detaylar asagida?

Boyum 183 ve kilom 53 çok zayıfim 1 ay sonra halter seti ve protein tozu alıp spora baslicam protein tozları zararli mi ve ayda ortalama kaç kilo alırım 20 kg ya ihtiyacım var ne onerirsiniz doktora git demeyin oda vitamin ağırlıklı bir hap veriyor sabah aç ve tok diye 66 tl hap :D

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yapay yoldan alacağına doğal yoldan alsana.

0|1
    0|0
    • 😂 doğal yoldan bir sürü şey var ya bide kilo zor alıyorum düzenli yapamam doğal yolu sıkılır insan şu gün şunu ye şu gün sunu

• Az kullanırım hem hersey sağlıksız hamburger yemem kola içmem cips falan çok yemem bunlar da zararlı bunların yerine tozu kullanırım 😂

• Zararlı manasinda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• protein tozuna zararlı diyelerin %90 ının profili bu şekilde

galeri8.uludagsozluk.com/.../...in-tozu_909615.jpg

0|1
    0|0
    • Haftada yenilen 1-2 hamburger den daha az zararliymis aslında 😂

• makarna ye

0|1
    0|0
  • Protein tozu zararli degildir.
    20 kiloyu yaklasik 1 yilda alirsinda bu hic saglikli olmaz alicagin kilolarin buyük kismi yag olucagindan

0|1
    0|0
    • Hocam 1 yılda 20 kg az deilmi

• Eger spor yapmadan alicaksan cok kisa surede sadece yag seklinde alirsin. ama hem spor yapip kilo almak istiyosan uzun zaman gerekli.

• Yok hocam halter seti alıp baslicam spora falan 6 ay 1 yil denerim istediğim sonuç olursa zaten formumu korumak için sporla yaşamaya baslicam

• Protein tozu zararlı felan değil kilo alman için yemen lazım düzenli spor ve düzenli yemek yersen ayda 5 ila 10 kilo arası alabilrsin. Ben spora başlamadan önce 65 dim 70 oldum 1 ayda 5 kilo aldım düzenli yemek yedim günde 5-6 öğün yiyorum

0|1
    0|0
    • Saol artık kalvaltiyi yogunlastircam ama öğlen ve akşam spordan sonra 25-30 grmlik ölçüsü neyse araştırmadim takviye lazım protein tozu ben en kötü ayda 2.5 kg yeter diyordum 5 kg aliniyorsa çok iyi olur

• 😂 iyi akşamlar yatayim bende

• Tamam oğlum sg yat git tamam ahhaha 😄😄

• senin beslenmen lazim bol bol et yemelisin 53 kilo ney ya senin en azindan 80-90 kilo olmalisin

0|1
    0|0
    • İdeal Kilo 77 diyor hesapladimmi ayda ortalama kaç kilo alinir en az düzenli beslenmeye

• abur cubur yeme sonra pisman olursun. saglikli kilo al

• Yok hocam kola cips çikolata falan zaten bunlar yok bende 2-4 haftada bir hamburger yerim okadar 😂 çok aburcubur olayım yoktur

Yükleniyor...