İntikam alacak olsanız ne yapardınız dostlar :D ?

Sizi yarıyolda bırakan birinden nasıl intikam alırdınız :) ? Şimdi en güzeli akışına bırak uğraşma diyeceksiniz orası öyle ama diyelim ki intikam alacaksınız ne yapardınız farklı fikirleriniz olur mu :)

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Onu görmemezlikten gelmek ve takmamak ona çok koyar.

0|0
    0|0
    • Beter olsun :D

• O gün tokdı atacaktım yeminle içimde kaldı :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Ahımı eder cekilirdim. intikama gerek yok

0|0
    0|0
  • link :/

0|0
    0|0
  • Bir Insanda intikam almak onu unutmaktir Cunku sen hala intikam almayi dusunuyosan sen hala ona karsi bir seyler besliyosundur ama unuttu mu demekki o senin icin hicbir sey ifade etmiyodur.

0|0
    0|0
    • Doğruuu :) Unutmam lazm o kesn.

• Yoluma devam ederek. Ama sen bunu anlayamazsın...

0|0
    0|0
    • Mantıklı olanı bu biliyorum ama insan hep mantıksızı seçiyor . Aşk gibi haksız mıyım intikam da bir fikir sadece uygulanır uygulanmaz düşünce bedava :)

• Oda sana kalmış hem hiç birşey gizli kalmaz tamammı artık benimde gitmem lazım k.i.b

• Peki :) Çooook teşekkür ettim iyi geceler sen de kib :)

• ondan sonra mutlu olmak en iyi intikamdır :)

0|0
    0|0
    • Ağlattı bir de ama ona karşı hep güçlü göründüm yara içimde :) Ama hakediyor fazlasıyla . Sen fedakarlık yap , emek ver , kendinden ödün ver . O seninle oynasın . Ve başka biriyle sevgili olsun. Emin ol hakediyor . Öyle birşey yapılmalı ki artık biri ona bu oyunun nasıl oynandığını öğretsin.

• gözünü aç etrafına bak şimdiye kadar kaç kişi evde kalmış ki 50 kişiden 1i anca o da hiç sevgili bile yapamayan kezbandır sen en azından tecrübelisin :)

• Yok evde kalmam ya şuan peşimde çok kişi var ama dürüst olduklarına inanmıyorum :)

• allah razı olsun bana yarı yola kadar eşlik etti der yoluma devam ederdim... intikam gururun göte girdikten sonra beyinsizliğin hunharca patlamasıdır...

0|0
    0|0
    • Binevi ama sadece sordum uygulayacağım demedim ki :)

• intikam sestir, ama senin sesin değil onun sesi... geri döndüğü yola dikenler koyarsan pekala sesini duyarsın... sonra iki ilini yana koyup puahhahah çin inkencesi böyle olur diye nara atarsın :)

• O gibiler anlamaz inan ki :) Sadece oyun sanıyor . Ben de ona oyunla karşılık vermek istiyorum çünkü anlamıyor gerçekten dünyayı etrafında dönüyor sanıyor haspam :)

• İnan harcadığın vakte, yaptığı planlara yazık. Hiç uğraşma boşver.

0|0
    0|0
    • Doğru da sadece fikir ya icraati kesin değil :)

• Unutmam farz oldu . Bence de bu sadece savunma içgüdüsü . Ama diyorum ya dünyanın merkezi sanıyor kendisini . Bana layık değilsin dedi resmen. Şaka gibi . O kim oluyor ki .

• İlerde eskiler aklına mutlaka gelecektir. Belki pişman bile olacaktır. Düşünmek sadece seni yıpratır. Dediğim gibi aklından çıkarmaya bakmalısın.

• Sadece güleceksin meleğim. :)

0|0
    0|0
    • Anlamaz o yüzsüüüz :D

• Bence yapmalısın. ! İntikam alarak geçmişimizden kaçamayız. :) Sadece kendimizi avuturuz.

• Şimdilik bu avuntuya ihtiyacım var giderek soğutuyor kendini zaten :) Zamanla gülümse olacak emin olabilirsin :)

• Görmezden gelirim.

0|0
    0|0
    • Yapıyorum ama etkili olur mu bilmiyorum :)

• olmaz mı bu onu deli eder.

• Beter olsun :D Ama yok çok yüz verdim ben ona benim hatam başta zor kız gördü takıldı peşime sonra yelkenleri indirdim tabi oyundu bitti gitti öyle birşey yapmak istiyorum ki vicdan azabı duymalı.

• intikam bana göre değil

0|0
    0|0
  • Doğum gününü biliyor musun? Bir oyuncakçıdan eşek al ve üzerine şu notu yaz : ''Gittiğin için çok sağol şimdi hayatımın aşkını buldum ;)

0|0
    0|0
    • Hahaha süpermiş :D Ama doğum günü geçtii ki :) Bunun gibi güzel fikirlerin varsa söylersen çok mutlu olurum :D

• Telefon aç ve haksız olduğunu onun her konuda haklı olduğunu pişmanlık duyduğunu ve görüşmek istediğini söyle bir cafeye çağır barışmak istediğini saçmaladığını söyle paşa paşa gelecek gitmeden önce yakışıklı bir arkadaşından rica et hazırlansın beklesin cafenın önünde su seni yarı yolda bırakan gelınce oturun masada 5 dk ardından mesaj at bekleyene gelsin sana sarılsın yanına otursun bu kadarına zor dayanır dayanırsa yeni sevgilim diye tanıştır kolay gelsin;)

0|0
    0|0
    • Vay bee :D Çok iyimiş bu ama aradan süre geçti ya işlemez artık önünden bir erkek arkadaşmla geçtik bir ara çok fena bozuldu :) Aradan süre geçti ne yapabilirim peki bu fikir çok iyi ama buluşmaya gelmez artık o havalara girdi :)

• su içerdim karşısında

0|0
    0|0
  • yolun sonunda bıraktım yarıda değil gelsin alsın bakalım alabileceğini.

sizi niye bırakmış intikam senaryoları yapacağınıza kendi hatanızı tespit ediniz.

0|0
    0|0
    • Tespit şu ki benimle oynamaya çalıştı :)

• Bence o sizi hala seviyor . Siz de seviyorsanız bırakın öfkenizi evlilik önemli bir müessese . Bana güvenin sadece sinirlenmiş size sorgulayın bunu . Zalim olan önyargılarımız bencil olan kinimiz öfkemiz .

• doğru söylersinizde artık olmaz olamaz!

anlatsamda anlaşılmaz bakın intikam dedinizya

sizin intikam peşine düşmeniz sadece karşı tarafı rahatlatır

halbuki susmak büyük intikam.

• önce kıskandır. sonra başını belaya sokki perişan olsun. ne bileyim onun adına kontörlü tel den sürekli spariş ver almassa en son döverler :D fce adresini çalıp ekli herkesi taciz et falan :))))

0|0
    0|0
    • Yok yaa telden sipariş verirsem olmaz maddi açıdan sıkıntıda biraz :D Maşaalllah fikirlere baaak :D başka ne yapabilirim :P

• Hııım pekii :) Burdan konuşuyoruuuz ya yetmez mi :P :D Yaparız el birliğini de sen bana yardım etsen çıkıcam ben birazdan çünkü :)

• bir sürü fikir verdim yazdıklarımın içinde onlar yeterli bence çok da önüne atlama kıymetin düşer az görüncen az kaçıcan :) . ekliyorum seni kabul edersen tanışırız ok

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç düşünmedim, beynimi yormaya da lüzum yok.. Kimseden intikam almam, uğraşmam.

0|0
    0|0
    • Hııım :) Haklısın ama içimde kalacağına ? :D

• aynı soruyu ben soracaktm

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmadım.

0|0
    0|0
  • İntikam falan bana göre değil.

0|0
    0|0
  • ovvvv sertttt ben ıntıkam alıcam mayısı beklıyorumm bak sımdı bırı vardı ben cok sevıyodum bunu sonra bu mal sebep yokken ayrıldıı sonra ben kahroldum acı cektım ağladım hatta dersanemı bıle değiştrdim neyse işte mayısta o dershaneyı 3 ayın ardından zıyarete gıdıcem ama varya ennnnnnnnnnnnnn guzel kıyafetımı gıyıcem sacımı falan yaptırıcammm sonraa ben buna bir defter hazırlamısıtım onu verıcem dersane cıkıısında ıste o defterde resımlerımız anılarımız falan var en son sayfasınadaa bana tekrar donmek ıstersen bok ye falan yazıcam xd sdlkdsdlşkfdşsf sonra dersanedeyken onun gozunun onundeee o dısındakı herkesle konuscam dot olucak falan fılann

0|0
    0|0
    • Yoook arayı soğutma :D Bak bir erkek arkadaşnla geç bunun yanından abartmadan gül falan ya da ilk buluşmanızda giydiğin şeyi hatırlıyorsa ya da anısı olan birşey varsa onu giy . Ve bir iki erkek arkadaşını örgütle onun yakında yaa of çok güzel kız onu bırakmak için gerizekalı olmak lazım vs. tarzı muhabbet etsinler . Ve bir de onun önünden geç güzelcee süslen ama onu görmemezlikten gel :D

• aaaaaaa daha mantıklı cok sgl denıcem :D

Yükleniyor...