Sporla ilgilenenler?

Yazın gelmesiyle kilo sorunum yine ortaya çıktı 😄 bilgililer bakarsa sevinirim squata başlamak için önce yağları eritmemmi lazım? 170 boyunda 68 kiloyum ama basenlerim çok var ölçülerim (kalçam 103 belim 71cm fakat dümdüz squat yapıl biraz sıkılaştkrmak istiyorum önce kilomu vermeliyim yoksa şu an yapsam yağ yakımıda olurmu? Bu arada squatın yanında mekik ve bacak hareketleride yapmayı düşünüyorum spor programında bir yardımcı olursanız çokl sevinirim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece yürüyüş koşu yani kardio yaparsan büyük oranda yağ yakarsin ancak ne yazikki eriyen yaglar kendileriyle birlikte azda olsa bir miktar kas kütlesi götürür vucudunuz ortama ayak uydurmak uzerine gelistirilmis bir mekanizmaya sahip yani şu sen hic bisey yapmazsan vucut ustunde kendisine yeticek kadar kas kutlesi uretir ama sen 5 kiloluk dumbell larla calisirsan vucud ustunde fazladan 5 kg var ben buna göre kas uretmeliyim der ve uretir yani kardio yapip yag ve kas yaktiktan sonra tekrar kas calisirsan zaman kaybi olur hem kardio hem kas antremanlari yapman lazim agirliksiz yapicam dersen kalcalarini bir yere kadar buyutebilirsin eğer agirlik miktarini arttirirsan hem zamandan tasarruf edersin hemde o anki acıyı hissedersin yani o gelisme hissini hissedersin buda sana mutluluk verir yaptigin seyin ise yaradigini kanitlar şöyle biseyde var agirlikla calisicsksan eğer kas hareketleri ogrene bilen bir yapiya sahip yani sen spor yapicagin zaman bak simdi basladi 5 kiloyla 10×4 yapicak der ve kendini ona gore hazirlar cok az bir gelisim saglar bu yuzden 2 haftada bir program degistirip vucudu şoka sokman lazim program degisikliginde sanki ilk defa baslamis gibi olucak o aciyi hissediceksin bunuda soyliyim aci yoksa zaferde yok sorun olursa detaylariyla uzun uzun yazabilirim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Squat i her sekil yapabilirsin zaten squat kalcani sekillendirir basenlee icin bacak hareketlerini 3 set 15 kere yaparsan etkili olur

0|0
    0|0
    • Squat bacaklarımı daha kalınlaştırmaz değilmi

• Yok canim squat kalcana etki yapar bacaklarini kalinlastirmaz

Erkekler Ne Diyor 6

• Benn

0|0
    0|0
  • Bn baslayali 3.5 ay oldu 22 kilo verdim ve sıkılasiyorum da. boy 182 kilo Şu an 85. yuruyuse agirlik verin ve en onemlisi beslenme

0|0
    0|0
  • yap gitsin :D

0|0
    0|0
  • benim ablam besyo okudu beden ögretmeni kendisi özele gel yardımcı olsn sana ama verdigi programa uyman lazım yoksa hic bir ise yaramaz yaptıkların

0|0
    0|0
  • Hicbisi yapma

0|0
    0|0
  • Kalca 103 daha ne squati sahanesin enfes!

0|0
    0|0
    • Dümdüz ama ben biraz cıkık olsun iistiyorum bacaklarımda baya kalın napmam gerektiğibi bulamadım

• Cikik olmasina gerek yok. Doggyde her erkegin hayalisin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...