Üniversite sınavlarında kızların erkeklerden başarılı olmasının sebebi ne sizce?

bnce kızların erkekler kadar yapabilecegi aktivitesi yok ne bilim bir halısahaya maça gtmezler maç izlemezler arabayı alıp takılmazlar vb. şeyler yok bnce bu yüzden... dizlerini kırıp ders yapıyolar kardeşimden biliyorum :)

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• aktiviteyle alakalı bir durum değil ki aktivite insanın dersine olan motivasyonunu artırır. mesela ben lisede profesyonel olarak voleybolcuydum şuan ki üniversiteme dereceyle girdim ve haftanın 3 günü 3 saat antreman yapardık. bu senin azminle çalışmanla alakalı bir durum. şimdi ki erkeklerin kafaları havada. tanıdığım var erkek eşit ağırlık olmasına rağmen türkiyede ilk 1000 e girmişti. bu erkekten daha doğrusu insandan insana değişir afedersin ama koy kıçını yere adam gibi çalış gerisi gelir zaten. (9 dan itibaren çalışmaktan bahsediyorum son 2 sene çalışmayla olmuyor)

0|0
    0|0
    • benim demek istedigimi anlamamışsın ki işte erkekelrin ders yapamama sorunu var :) çalıştıktan sonra tabiki oluyo... benim aktiviteden kastım boş işler voleybol oynamak motive eder hayatını düzene sokar bnde basket oynadım dedgn gibi dahada motive edebiliyo

• insanlar eğitimde sonunda alacağı para için artistlik yapmaz kariyere sahip olacağı ağırlıktan artstik yaparlar ki burada artistlik yapan yok sen başlattın ben devamını getirdim.

paranın olması senin iyi bir kariyere sahip olacağını gerektirmez yani paranın olması sana kariyer katmaz. benim sorunum parayla değil kariyerle dostum.

• tm dostum ii akşamlar

Kızlar Ne Diyor 9

• kim çalışıyorsa o başarılı olur

0|0
    0|0
  • sen tembel olup aktivitesizliği kızlara yorarak işin içnden sıyrılamazsın arkadaş.otur çalış al başarını hem kızlar alışverişe çıkar bu bile senn aktivitelerini başlı başına geçer zaman olark :)

0|0
    0|0
    • bn üniversite sınavına hazırlanırken alışveriş için sürekli evden çıkan bir kız görmedim ayda 1 kere çıkıyolar :)

• abi 1 ay önceden başlar allah aşkına alışverişten nereye geldik :)

• arkadşım kır dizini otur evinde ders çalış gitme sende 1 senecik maçlara.kazanınca ömür boyu gidersin

• hayat zorlaştı artık kimse kimseye güvenemiyo. o yüzden kızlar kimsenin eline bakmamak için artık okumayı daha çok istiyolar rkeklerden neden bu bence ;)

1|0
    1|0
    • hayat bizede zorlaştı :) bn sadece kızların avantajından bahsediyorum yani meşgul olcaklar çaok fazla işleri yok

• ne var mesela :)

• alışveriş haftasonu kızlarla buluşma evişleri..

• erkeklerde eminim kızlar kadar akıllıdır zekanın cinsiyetle alakası olmadıgını düşünüyorum

hani derler ya zeki ama çalışmıyor heh erkekler öyle boş işlerle ugraşıyorlar sonra sınavlarda dürtüm duruyorlar :D

0|0
    0|0
  • aynen öyle akşam dışarı çıkcak olursun kır kıçını otur tarzında yaklaşırlar bide yaradılışa göre kızların erkeklere nazaran daha zeki oldukları gerçeği

0|0
    0|0
  • erkekerin kafası bel altına çalışıyo ancaa o yüzden

0|0
    0|0
  • erkekler pek ders çalışmayı sevmediğinden olabilir

0|0
    0|0
  • çalışmak...

0|0
    0|0
  • Haha güldürdün arkadaşım

Oturup çalışma sonra deki kızlar niye başarılı bizim okulda 3 okul birincisi var 3üde erkek uzmanlar kadın ile erkeğin öğrenme kapasitesini eşit bulmuşlar hemde erkek beyni daha büyük ama çalışmayarak bu avantajı dezavantaja dönüştürüyorsunuz

0|0
    0|0
    • dostum işte sende kabul etmişsin .. o erkelerle kızların beyni aynı çalışıyoyu uydurma şimdi erkeklerin pratik zekası daha fazla oldugu kanıtlandı :) bunları genel olarak düşün bir kadınn kafası bir erkekten daha fazla çalışıyo olabilir bz genel sapmalardan(ortalamalardan) bahsediyoruz :))

• abi saçmalamayaın bn kg falan sormuyorum siz nerden giriyosunuz. erkeklerin pratik zekası kanıtlanmış bişi abi

• ee pratik zekası varsa niye kızlar başarılı diyosun şizofrenmisin

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...