100 lirayı son anda kurtardım iyimi oldu?

chelsea 100tl basacaktım, kuponu doldurdum, iddaa bayinde sıra vardı sonra içimden bir ses "oynama saçma bir maç ye parayı dedi"

iddaacı kuponu ver hareketi çekti yok vazgeçtim dedim, kuponu yuvarlayıp çöpe attım.gittim markete girdim, hazır pizza felan aldım kola vs.15 tl ödedim eve geldim :D maç 2-2 bitti . şans bumu acaba sizce?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bende şimdi aynısı oldu kurtardım parayı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• üst olacağı belliydi.öğlen sorulan soruda cevaplamıştım.iyiki oynamamışsın

0|0
    0|0
  • Şans diye bir şey yoktur ama bir daha asla iddia oynamamanı temenni ederim. En iyisini yapmışsın gizli kardeşim.

0|1
    0|0
    • en son 1 yıl önce yüksek mebla oynadım 50tl onuda kaybetmiştim.

ogünden beri arada 2tl oynuyorum, tek maç olunca vurcaktım ama vazgeçtim :D

• Haram kardeşim, o paradan hayır gelmez zaten. Yapma böyle şeyler.

• direkten dönmüşsün, chelsea beraberlik golünü 90+6 da yemiş, eğer oynamış olsaydın sinirden ağlardın herhalde :)

0|0
    0|0
    • aynen şimdi baktım suarez takmış.

2010 da yeni zelanda 90+6 da gol atmıştı 50 tl almıştım bu gün 100tl kaybetmiş olurdum :)

• şans sen oynamayı bırak.

0|0
    0|0
  • Ben ne zaman öyle yapsam kupon tuttu şans bu işte.

0|0
    0|0
  • şanslısın.. bende olsa yaşlı teyzeye yer verir gibi sırayı bana verirlerdi..

0|0
    0|0
    • iyik vermediler.birde ekranda maç sonucu bakan amcalar varya kalabalıktı sıktı yani :D

• ucuz kurtarmışsın. :)

• Kardeş ben 20 tane kupon yaptım bugün stuttgart üst real madrid basket üst antep üst chealsea üst tottenham üst 50 bastım .Kupon kayıp 24 tane kupon yaptım hepsi yattı nürnberg üstten .Tutan kayıp şu allahın işine bak

0|0
    0|0
    • kardeşim benimde 2 tane kupon yıllardır kayıp 40 tl tutmuştu :D

ne kadar para kaybettin?

• 2 milyar tuttu.Kupon yok 23 kupon yatıo:D Ama aralarından bir tutan kayboluo yeni farkettim şu allahın işine bak :@ nürnber fürth üst olsaydı 1 milyar alıyodum öyle .Adamlar rahatmış fürthde mutlak kazanması lazım adamlar maçı sattı 1-0 yenildi.Bu alman futbolcular kadar krktersz şrfsz yok

Yükleniyor...