Türkler neden spor yapmıyorlar?

Neden spor yapmıyor türk halkı hem kadın hem erkek
Kızlar üçgen vücut seviyor ama kendi vücutlarına hiç bakmıyorlar bu ne salaklık yaa

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Sanane yaa milletin derdi seni mi gerdi erkekler de öyle kusura bakmasinlar kendi vücutlarına bakmadan ya da boylarına 1.70 lik manken fiziki kız istiyorlar herneyse ben spor yapmıyorum yaptığım tek spor evden otobüs durağına yürümek orda metroya binmek metrodan okula yurumek gelirken de okuldan metroya yurumek orda otobua duragi otobüs durağında eve yürümek :D o da spor bence illa spor salonuna gitmem gerekmiyor ha bazen yürüyüş yapıyorum annemlerle

0|0
    0|0
    • Ohoooo simdi milli sporcu olmakla bunları kıyaslayabilirmisin
      Hem asıl siz kendi gtünuze bakmadan ücgen vücutlu erkek istiyosunuz be ;-)

• Bir de sporcu olmuşum millisi mi kalmış olum benim spor salonuna verecek param yok olsa belki giderim ama zaten yürüyüş de bir spor bence ben spordan sayıyorum

• Ben simdiye kadar spor salonlarına hic para vermedim eger iyi bo sporcu olursan para vermezsin
      Sen demiyosanda benim lafım illede ücgen vücut diyenlereeee

En İyi Erkek Görüşü

• Üşengeçlik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 8

• Türk kadını genel olarak balık etli zaten hamur börek çörek olmazsa olmaz üçgen vücutlu erkekler göz zevkine hitap ediyor ondan seviyorlar erkekler de ancak evlenene kadar spor yapıyor

0|0
    0|0
  • mahalle futbolu oynuyorlar onlarla yetiniyorlar

0|0
    0|0
  • Bugün okul takımı idmanı vardı dersim erken bitiyodu 2 saat gittim fitnessta çalıştım sonra 1 saat idman yaptım eve geldim 4 saat uyumuşum asfsgs

0|0
    0|0
  • Öyle deme dostum. Bizim insanin sporu da seks. Daha ne beklenir?

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum diyerleri beni ilgilendirmez dostum :)

0|0
    0|0
  • Şu anda ülkemizde en çok artan aktivetelerden biri

1|0
    0|0
  • üşengeçlik bizim dna'mızda var sakin🖖

0|0
    0|0
  • Kim demiş onu? Ben sporumu hiç aksatmam :)
    https://www.youtube.com/watch?v=ElxhSHoWAsI

1|1
    0|0
Yükleniyor...