Onun yüzü gülsün diye ne yaptınız ?

Sevgilinizin yüzünü güldürmek için ne yaptınız ya da ne yapmayı düşünüyorsunuz?Sevgilisi olmayan da cevaplayabilir..

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• benim sevgilim yok da onun için cevaplamak istemiyorum teşekkürler yinede yazmışsın sevgilisi olmayanda cevaplayabilir diye :S

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Her gün okula ben götürüyorum giderkende bazen çantası ağır olduğu zaman alıyorum bir gece kalp şeklindeki bir kalbe içimden geçenleri yazdım marketten nestle damak aldım sonra kendim bir paket hazırladım çikolatayı soydum notu içine yerleştirdim ardından kapağıda bir güzel içimden geldiği gibi renklendirdim okula giderken çantasına bıraktım okadar mutlu olduki arkadaşlarının yanında fark etmiş neler neler söyledi bana :)

1|0
    0|0
  • ilişkiye fazla yüklenip bir erkegi güldürmeye odaklanırsan o ilişkiden zevk alamazsın

0|0
    0|0
  • Kızlar Kendini güldüren erkeklerden hoşlanmaz. hoşlandıkları erkeklere gülerler

1|0
    0|0
  • ben her saniye gülmesi için uğraşırım çünkü sevgilim olsun arkadaşım olsun üzülmesine dayanamam :) aklıma ne gelirse onu yaparım belli bir sabitliği yok

0|0
    0|0
  • sevgilimiz olduğunda yüzü gülsün diye adam gibi adam olmaya çalışıyoruz yeterli mi? :)

0|0
    0|0
  • maymunluk yaparım hep ya da arongutanlık

0|0
    0|0
  • suratımıza suratımıza vurun sevgilimiz yok diye :'(

0|1
    0|0
  • olduktan sonra düşünürüz

0|0
    0|0
  • takla atarım (çimenlerde)

0|0
    0|0
  • Onun hoşuna gidecek hareketler yaparım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onun için komik hareketler yapmam onun için komik hareketler yapacaksam ayrılalım daha iyi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...