Elazığ maçında niye drogbanın yerine umutu almadılar oyuna

kazma aydını oynatan mantık ne anlayamadım ben ya anlayan var mı

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aydın uzun zamandır oynamıyordu. Ve basında aydın hakkında birçok dedikodu çıktı fatih terimin gözünden düştü bilmem gönderilecek vs onlarda sırf o tür haberlere mahal vermemek için oynattılar ayrıca gerek yok skor avantajı var gol bulma derdin yok neden forvet alsın ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben Drogba´nın yerine Elmander´in gireceğini bekliyordum ama Aydını soktular Aydın ve Çağlar artık Galatasarayda miladını doldurmuş oyuncular Aydın´dan 8 senedir patlama bekleniyor Çağlar ise Salonda çalışmaktan başka birşey yapmıyor

0|0
    0|0
  • Sonuça 85 . dakikada değiiklik oldu.5 dakika için farketmez kimin alındığı.

0|0
    0|1
  • Umut'u bence bilerek oynatmıyorlar (adam burak'tan da iyi bi' forvet, şimdi oynatırlarsa adamın fiyatı artar ve sezon sonu Umut'u almak için gs baya bi' para harcayalabilir..)

Bu sene Burak'ı uygun bi' fiyata okutup, sezon sonu Umut'un bonservisini almayı düşünüyorlar sanırım.. bi' sonraki sezonun burağıda Umut Bulut olacak..

0|0
    0|0
    • mantıklı..

• Umut'un satın alma opsiyonu bizde ki zaten. Fiyat sabit. Bu sezon 50 gol atsa bile sezon sonu belirtilen süre içerisinde 3.7 milyon Euro'ya alma opsiyonuna sahibiz.

• gerek yok cunku

0|0
    0|0
  • istiyorsan seni klubeye alalım tafarelden daha iyi bilirsin

0|0
    0|2
  • boşver yendiler bir sakatlıkta olmadı daha ne istiyon?

0|0
    0|0
  • Gerek yoktuda ondan

0|0
    0|1
    • averaja gerek yok mu yani

• Averaja gerek yok bence zaten sampiyonuz sikinti yok :) averaja kalmaz is hem alttaki arkadasin soyledigi gibi yandas satilmis kopek medyanin eline koz vermemek gerek

• Alınması gerekirdi

0|0
    0|0
  • Bende anlamadım

0|0
    0|0
  • Umut girmeliydi saçmaladık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• almayana sorsaydın iyidi:))

0|0
    0|0
  • Elazığ rahat bir maçtı. Ve oynamadığı oyunculara da şans vermek istedi hocamız. Bu kadar basit

0|1
    0|1
  • eşekten dolayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...